Lista ocen Alfa Romeo 146 (131) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 173 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toyota nalepsza
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy i pasażera jest w miare dobrze z tyłu natomiast wygodnie jest w podruży dla 4 osób,przy pięciu dorosłych osobach komfort spada.Więc moja ocena wnetrza jest dobra
~blue.gb@poczta.fm
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
przy tej dł. bdb. z przodu super, tył też tylko na długich trasach przy wzroście 193cm niewygodne siedzenia, ale wystar. miejsca na kolana z tyłu. Ja nie wiem bo jeżdze tylko z przodu, tak mówią
~Limak
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Mam wrazenie, ze wiecej miejsca niz w Alfie 156. Bagaznik o genialnej dostepnosci - liftback. Wysoka krawedz zaladunku, no ale to celowy zabieg - poprawiajacy sztywnosc nadwozia.
~GASIOR@OGGY.PL
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
DLA MNIE JEST TROSZKE ZA MAłO MIEJSCA Z PRZODU A Z TYłU NIE WIEM. DENERWUJE MNIE TEN ´PAGóREK´ NA PODLODZE PO STRONIE PASAZERA, ALE EXTRA WCIECIE W DESCE.
~Piotr
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Kierowca ma super , pasażer też :) wcięcie w desce rozdzielczej to dobry pomysł , z tyłu troche ciasnawo , śmiało można jeździć w 4 osoby na dłuższe trasy , w 5 nie warto się gnieść .
~raven17a
Hatchback 1.9 JTD 105KM 77kW
Miejsca z tyłu na nogi bardzo przeciętnie ale tragedii też nie ma. Z przodu pasażer ma pochyloną podłogę. Za to kierowca ma bardzo wygodnie.
~voxtox@interia.pl
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
Nie wiem jak z tyłu, bo mnie to nie interesuje, z przodu jest ok. Czasami czuję, że jakoś wysoko siedzę pomimo obniżonego fotela na max.
~soreh@wp.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
z przodu rewelacja dla pasazera:) kierowca ma wygodna pozycje bynajmniej mi sie podoba kubelki dobrze trzymaja. z tylu nie siedze takze nie powiem:)
~Obi-Wan
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Tutaj narzekać mogą tylko pasażerowie z tyłu nie wiem jak tem jest bo może raz siedziałem z tyłu no ale od Audi 100 jest napewno ciaśniej

Usterki Alfa Romeo 146

Alfa Romeo 146 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Diego2oo3
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
wygodne fotele(podchodzące pod styl \\\"Kubełkowe, dobrze trzymają w zakrętach) dużo możliwość regulacji ogólnie dużo miejsca i wygodny komfort jazdy.