Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback (203) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweł
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Uwaga na rozrząd. Wymieniać go należy najlepiej co 50 kkm. Z autopsji wiem że lepiej nie ryzykować. Poza tym psuje sie zawieszenie. Nie jest to odpowiednie auto na polskie "drogi"
~Moliś Alfista
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
przepaliła się zarówka światła postojowego, podświetlenie regulacji temperatury, zepsuł sie zawias w drzwiach tynlych lewych, uszkodzeniun uległ pasek wielorowkowy i napinacz
~Ksawery
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Stosunkowo częste przepalanie się żarówek, problem z podnośnikiem szyby, niesprawny spryskiwacz tylnej szyby, awaria czujnika zużycia klocków hamulcowych.
~Kasia
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Przy słabej jakości gazu wyrzuca czasem kontrolkę silnika - gaśnie przy zalaniu dobrej jakości gazu. Często pękają zawiasy w klamkach przednich.
~konradob
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Niedziałające zamykanie i otwieranie z kluczyka, w mojej alfie nie działa podgrzewanie siedzeń drobiazg ale to skóry więc przydało by się
~147 Bianco Polare
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak na razie bez drobnych usterek no chyba że za usterkę można doliczyć czasami nie łącząca żarówkę od przeciwmgielnego tylnego światła .
~siapek
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
psująca się alfa romeo to mit. Mówią tak Ci którzy alfy nigdy nie mieli. Jeżdżę alfa już 3 lata i oprócz spalonych pozycyjnych nie było żadnej awarii
~Megi
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jedyny drobiazg który denerwuje mnie w mojej Alfie to trzeszczące drzwi pasażera ( ale to jest do zrobienia - tylko czekam aż zrobi się cieplej)
~Gordon
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
Jak narazie bez usterek(dopiero 2 miesiące jazdy), choć słusze małe stuki w zawieszeniu i przy przeglądzie trzeba będzie coś z tym zrobić;
~Tomek
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
mam przejechane 115tys km, jedyna naprawa to sprzęgło przy 105tys km...ale to nie awaria tylko zużycie materiału...no i czasami wymieniam żarówkę:)
Alfa Romeo 147 Hatchback