Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback (203) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek1986
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
przez pół roku 3 żarówki (wymiana nie najłatwiejsza),kilka komunikatów o niedziałaniu czujnika poziomu oleju,kilka razy mrugający licznik przebiegu. Górny wahacz wymieniony.
~Uzytkownik
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jesli ktoś lubi dalsze podróże oraz nie ma zaprzyjaźnionego/taniego mechanika to zdecydowanie odradzam. Auto potrafiło zaskoczyć dziwnymi usterkami w najmniej przewidywanych momentach.
~Rafał
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Hmm mimo że auto jest świetne i jeszcze raz kupiłbym takie samo to jednak troszkę jest z nim zabawy, coś odpadnie , coś przestanie działać , coś się zatnie , czasem samo się naprawi:)
~Paweł z Zabrza
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Jak narzie jest super!!!Przyszłym nabywcą mogę jedynie podpowiedzieć że opinie na temat awaryjności Alfy Romeo to JEDEN WIELKI MIT!!To już moja kolejna Alfa i zero problemów!!
~ALFAFAN
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Nie ma na co narzekac. Mimo ze mam bezwypadkowy egzemplarz, to troche jest zle spasowana ochrona poduszki pasazera, jednak dalo sie to naprawic. poza tym - zero zastrzezen!
~scyzor
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
podczas mrozów zapaliła mi sie choinka na zegarach ale po paru chwilach dosżło wszystko do ładu obyło si ebez aso:) co do reszzty nie wiem mam ja miesiąc mam nadzieje ze bedzie ok:)
~andy41
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
do tej pory niewielkie naprawy przedniego zawieszenia, czujnik przepływu powietrza i linka hamulca ręcznego (niskie zwieszenie, łatwo nią zaczepić na nierównościach, w śniegu)
~podstamer
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Zarowki - wymiana samemu to droga dluga i frustrujaca. Pamietac trzeba o oleju - sprawdzac czesto i dolewac oraz wymieniac regularnie. Motul polecam - mnie potem sie dolewa.
~wibik
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Ogólnie to jedna rzecz - zawieszenie, zawieszenie. Ceną za wspaniałe właściwości jezdne jest niestety jego szybkie zużycie, tak co 60kkm. A elementów jest sporo i nie są tanie.
~Lucjano
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
W moim przypadku słyszę podczas szybkiej jazdy najprawdopodobniej w tylnej klapie przedmuchy wiatru. Bardzo mnie to denerwuje. Będę musiał to wyjaśnić na pierwszym przglądzie.
Alfa Romeo 147 Hatchback