Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback (203) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~metys@go2.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Mam ten samochod krotko a juz w zawieszeniu cos puka, komputer wariuje i pokazuje przepalenie tylnej zarowki od swiatla przeciwmgielnego lub ubytki plynu hamulcowego a wszystko jest ok. Fotel sie nie przesuwa itp.
~wjk
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
drobiazgi jak drobiazgi. selespeed jest dopieszczony choc zdarzaja sie drobiazgi, zapewne ich wiecej w podstawowych modelach, mozna jej przebaczyc, ale mierzylbym raczej w te wyzsze modele gdybym teraz chcial kupowac..
~Fakkir
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Po odebraniu fury z salonu wykryłem małą usterkę, a mianowicie zaczep tylnej kanapy nie działał prawidłowo i trochę stukała ona na wybojach. Panowie z ASO zlikwidowali usterkę w 10 minut :) Poza tym żadnych drobiazgów.
~ryba-pila@tlen.pl
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Jest boska - nic się nie psuje. Zresztą niby dlaczego ma się psuć? Bo tak się podoba właścicielom niemieckich rzęchów??? Teraz nikt nie robi złych wozów - tylko dobre i bardzo dobre. Alfa jest z tych bardzo dobrych :)
~Toretto
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Miałem 2 razy problem z dostaniem się wody do środka raz od pasażera a drugi od kierowcy. Trochę powalczyłem sememu na szczęście na alfocholikach wszystko jest. A i zawieszenie jest dość skomplikowane.
~jaras
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
Przepalona żarówka, usterka grzania fotela, jeden spryskiwacz xenonów nie zawsze do końca się schowa, korek od baku musiałem wymienić, oraz zamek klapy bagażnika..nówkę złapałem za 80 zł :)
~wlodek1239
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Do tej pory miała miejsce awaria termostatu, czujnika położenia wału korbowego, oraz zacięty pływak w baku, jednak usunięcie tych usterek nie przekroczyło moich miesięcznych wydatków na paliwo.
~Tomasz
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Przy tym samochodzie nabralem nawyku częstego zaglądania pod maskę! Nawet nie byłem w szoku gdy znów się coś działo i mój związek z moją alfa zdecydowanie był ślepą miłością bez wzajemności
~Pain
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
Trochę tego było: Zawias klamki drzwi się urwał, dziura w dolocie do intercoolera, pompa sprzęgła padła 2-razy, wahacze górne siadają dość szybko. Części nie są drogie więc dało się rade.
~Velgar
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Może to kwestia modelu albo egzemplarza jaki kupiłem ale kilka usterek się przytrafiło. Na szczęście są drobne i łatwo je usunąć jednak mogłoby ich być mniej (klamka, spryskiwacz, klapa bagażnika, światła).
Alfa Romeo 147 Hatchback