Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW 2000-2010 (46) - Widoczność

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mazzi@astercity.net
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Obawialem sie szerokich slupkow przednich ale zupelnie nie przeszkadzaja. Ze wstecznym trzeba uwazac, szczegolnie przy srodkowym zaglowku (ja woze go w bagazniku). Lusterka boczne rekompensuja, widac w nich doskonale nawet przy cofaniu.
~ryba-pila@tlen.pl
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Do przodu super. Do tylu też - straszyli że g*** widac a to nieprawda - widac tyle, ile trzeba. Poza tym naprawdę na polskich drogach nie znajdziesz nic szybszego więc widok do tyłu spokojnie możesz mieć w nosie - i tak Cię nie dogonią! :)))
~wibik
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Do przodu i w lusterkach dobrze. Do tyłu raczej kiepsko, trzeba uważać przy parkowaniu. No ale jeździ się do przodu, więc wole żeby auto rewelacyjnie wyglądało niż jak jakiś pasztet przec co mógłbym łatwiej parkować tyłem.
~HowlingMad
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
I tutaj bez zastrzeżeń. Widoczność do tyłu bardzo dobra, do przodu też, nigdy nie miałem z tym problemów. W porównaniu do innych aut które prowadziłem - naprawdę najlepsze odczucia w tym względzie.
~Ozdo147
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Co do widoczności nie jest źle. Do tyłu kiepsko. Dosyć spore słupki przy przedniej szybie. Ale do widoczności też nie mogę się wypowiedzieć bo mam przyciemnione wszystkie szyby oprócz przedniej.
~Darosama
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Do przodu i na boki nie mam zastrzeżeń. Jednak tył... no cóż, pozostawia wiele do życzenia (polecam czujniki parkowania, oszczędzą niepotrzebne zarysowania lub nawet pęknięcia).
~pw
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Wyjęcie środkowego zagłówka poprawi sytuację, stylistyka wzięła górę nad funkcjonalnością i lusterka zewnętrzne są małe - kwestia ich dobrego ustawienia.
~antomatic
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
o ile do przodu jest okej, to widoczność do tyłu i na boki-do-tyłu to jest jakieś nieporozumienie (a dodam że jeżdżę z wyjętymi zagłówkami z tylnej kanapy!)
~eskel81
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
OK, nie wykracza poza to co trzeba umieć podczas egzaminu na prawo jazdy - do przodu widać, do tyłu widać, duże lusterka wstecze, boczne
~Michal A.
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Nie bede oszukiwał. NIby siedzi sie nie za nisko ale samochód ma najgorszą widoczność posrod aut ktorymi jezdzilem, Mercedes ML, Fiat Punto, Ford Focus
Alfa Romeo 147 Hatchback