Lista ocen Alfa Romeo 147 (193) - Widoczność

Na liście zabraknie 195 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mazzi@astercity.net
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Obawialem sie szerokich slupkow przednich ale zupelnie nie przeszkadzaja. Ze wstecznym trzeba uwazac, szczegolnie przy srodkowym zaglowku (ja woze go w bagazniku). Lusterka boczne rekompensuja, widac w nich doskonale nawet przy cofaniu.
~ryba-pila@tlen.pl
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Do przodu super. Do tylu też - straszyli że g*** widac a to nieprawda - widac tyle, ile trzeba. Poza tym naprawdę na polskich drogach nie znajdziesz nic szybszego więc widok do tyłu spokojnie możesz mieć w nosie - i tak Cię nie dogonią! :)))
~147 Bianco Polare
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Długa przednia maska, nie wiadomo gdzie się kończy i dlatego przy parkowaniu za jakimś samochodem trzeba się sugerować promieniem światła z reflektorów na jego klapie bagażnika oceniając odległość . Słupek C mógłby być węższy .
~yugolexx
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Posiadam wersję 3-d więc niestety minimalnym mankamentem są dość szerokie tylne słupki co w połączeniu z nieco zbyt małymi jak na moje potrzeby (wzrost powyżej 195cm) lusterkami daje spore martwe pola z którymi trzeba nauczyć się żyć.
~Gordon
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
Z przodu słupki są trochę za grube, trzeba uważać skręcając czy aby pieszego nie mamy w martwym polu. Ponadto lusterka boczne są małe(trzeba się przyzwyczauć) w martwym polu spokojnie zmieści się nawet spore auto.
~Wróbelsparrow86
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
Tu dla mnie największa porażka!! Nie widać przy skręcie w lewo niczego innego jak tylko słupek. Lusterka beznadziejnie ustawione i kształt jeśli chodzi o wygląd super, a jeżeli chodzi o funkcjonalność tragedia.
~wibik
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Do przodu i w lusterkach dobrze. Do tyłu raczej kiepsko, trzeba uważać przy parkowaniu. No ale jeździ się do przodu, więc wole żeby auto rewelacyjnie wyglądało niż jak jakiś pasztet przec co mógłbym łatwiej parkować tyłem.
~Lysy147@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
do przodu w miare..jestem wysoki i tu jest problem na krzyżówkach słabo widać sygnalizacjie świetlną,bardzo dobra widoczność w lusterkach bocznych-tył słabo ale tylko przy parkowaniu i cofaniu przy jeżdzie ok.ą
~konradob
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Dobra. Słupki zbyt nie przeszkadzają , tylna szyba jest ok. Co mnie zdziwiło to widoczność w tych malutkich lusterkach da się zobaczyć więcej niż się może zdawać choć mogło by być lepiej.

Usterki Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~HowlingMad
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
I tutaj bez zastrzeżeń. Widoczność do tyłu bardzo dobra, do przodu też, nigdy nie miałem z tym problemów. W porównaniu do innych aut które prowadziłem - naprawdę najlepsze odczucia w tym względzie.