Lista ocen Alfa Romeo 155 (67) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radek gg #3605718
Sedan 1.7 T.S. 115KM 85kW
Auto sportowe a w dodatku wygodne i spełniające różne role (może być dla młodych,starszych,jako auto rodzinne-olbrzymi bagażnik). Za taką cene nie kupi się np. BMW z tego samego rocznika i o takim samym wyposażeniu podobne z innymi markami,a czemu Alfy są takie tanie?Myślę (i nie tylko ja),że w ynika to z małej popularności tej marki u nas w kraju,z opini że włoskie auta są awaryjne itd itp. Na zakończenie chciałbym przedstawić opinię, że...
~bobryt
Sedan 2.0 T.S. 16V 150KM 110kW
Auto te można nabyć w cenie tańszej niż ten sam rocznikowo Golf czy Vectra, a zaoszczędzone pieniądze warto dbać na bieżąco o te auto. Również osiągi i wyposażenie przewyższają wspomniane auta. Ja trafiłem na jak dotąd niezawodny egzemplarz stąd dobre oceny. Jednak przy zakupie 155ki trzeba dobrze sie przyjrzeć autu bo czasem można sie wpakować w niezłe g.... ;)
~Skrzypek - chlor@interia.pl
Sedan 2.0 T.S. 16V 150KM 110kW
Naprawde za niewielkie pieniadze mozna kupic Alfe w bardzo dobrym stanie i w mlodym roczniku. Chociaz z drugiej strony sie dziwie, ze te auta sa takie tanie w porownaniu do innych z tego samego rocznika. Moja tez jest na sprzedaz bo aktualnie szukam takiej samej tylko, ze z silnikem 2500 V6 lub Q4 2.0 Turbo 4x4
~Romek
Sedan 2.0 T.S. 16V 150KM 110kW
Auto które psuje się wszystkim tym, którzy go nie mają....a wogóle to mieszkam w milionowym mieście i na światłach jeszcze obok mnie nie stała 155...jestem indywidualistą? Może...ale to cieszy być innym niż reszta w okrągłych, podobnych do siebie autek różnch marek
~fabian
Sedan 2.0 T.S. 16V 150KM 110kW
Prosze mi pokazać "samochód" który będzie kosztował tyle co 155-ka i będzie posiadał takie wyposażenie, właściwości jezdne, będzie podobnie szybki, ekonomiczny etc.. raczej trudno będzie znaleźć za kwotę kilku tys. złotych dostajemy prawdziwy samochód, a nie przemieszczacz..
~Mariusz
Sedan 2.0 T.S. 16V 150KM 110kW
za pieniadze za ktore mozna kupic alfe z silnikiem powiedzmy 150 KM (2.0) nie da sie kupic zadnego niemca/francuza/japonczyka, a przyjemnosc z jazdy? to inny swiat dla kogos kto lubi jezdzic dynamicznie i miec samochod, a nie pojazd do przemieszczania sie,:-))
~Wowo13@wp.pl
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
Nie istnieje coś takiego jak superokazja. Co nie zmienia faktu, że niemieccy rywale są po prostu przesacowani o 100 %... Podobnie "japończyki" A Alfa kosztuje tyle ile ma kosztować. Okazje można znaleźć raczej w wybranych dobrych rocznikach franzuzów
~Maciej - KapseL
Sedan 2.0 T.S. (167.A2A) 143KM 105kW
Za takie wyposażenia jakie posiadam jest naprawdę tani samochód, ponieważ jest nie doceniany w naszym kraju. Za auto niemieckie tak wyposażone musiałbym zapłacić więcej a nie da mi takiej frajdy z jazdy.
~wojtusmaj@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 T.Spark 127KM 93kW
cena jest bardzo dobra, ogolna opinia o tych autach nie jest najlepsza co odbija sie w cenie a opinia wcale nie jest sluszna, wiadomo ze sa mankamenty (np materialy wykonczajace) ale jest ok
~bikermarek@gazeta.pl
Sedan 1.8 T.Spark 140KM 103kW
Ceny, dzięki fatalnej opinii o Alfie w Polsce są bardzo niskie. Dzięki temu za nieduże pieniądze można kupić świetną Alfę za kilka tysięcy mniej niż BMW czy Audi.