Lista ocen Alfa Romeo 156 I Kombi (90)

~Mateusz
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
Auto ideał o ile nie wymaga się odporności na idiotyzm. Silnik ideał - pancerny i jak na diesla z naprawdę fajnym dźwiękiem (Według niektórych najlepiej brzmiący diesel dzięki temu że ma 5 cylindrów), zawieszenie z przodu jędrne, miękkie a więc i delikatne ale bez przesady (Jak ktoś szuka zamiennika to trw podołało wyzwaniu stworzenia najlepszego) a tył bezobsługowy dopóki rdza nie zje amortyzatorów które podobno potrafią się złamać blokując...
~kamilsebzda
Kombi 2.0 T.S. 150KM 110kW
To już moja druga Alfa 156. I po raz drugi nie jestem zawiedziony. Super auto dla osób ceniących oryginalność. Trzeba tylko pamiętać aby kupić auto z pewnej ręki z potwierdzonym przebiegiem a później systematycznie dokonywać zalecanych wymian a w szczególności pilnować oleju w silniku i nie dopuścić do przegrzania go. A będzie chodził jak zegarek;-) Teraz poluję na 156 po FL z jtsem;-)
3,5
~irekf1@interia.pl
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
Nikt nie jest w stanie poradzić sobie z odcinaniem dopływu paliwa na wysokich obrotach (to dośyć częsta usterka tego silnika). Wyminiłem już masę czujników, przewodów, turbina zregenerowana, EGR, ch...je, muje, dzikie węże - a samochód nadal nie jeździ jak należy. Finansowo - katastrofa (Silnik)
~gorg
Kombi 1.9 JTD 110KM 81kW
Ogólnie fajne autko, wrażenie psują drobiazgi typu zapchany czujnik lub piski z zawieszenia (mimo,że jest bez luzów). Przyjemność z jazdy rekompensuje wszystkie drobne niedociągnięcia. Szkoda,że w tzw. serwisach nie mają o tych autach bladego pojęcia.
~robs
Kombi 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Autko bardzo ładne , i póki co 156 powoduje u mnie chęć kupna 159-ki
~robson
Kombi 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
silnik taki sobie, nie za niego lubię to auto, w wielu innych samochodach benzynowe silniki miały lepszą kulturę , ale nie jest najgorzej, jedyny zasadniczy minus to jego ekonomika, dużo pali (Silnik)
3,5
~bowker@interia.pl
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Auto piękne pomimo, że swojego wieku, gdyby było solidniej wykonane to naprawdę byłby doskonały samochód.
~bumer
Kombi 2.4 JTD 140KM 103kW
Daję tylko dobrze bo drobne niedoskonałości powinny być wyeliminowane!!! Auto nie jest już produkowane i alfa nic już nie poprawi, a szkoda!!!
~Mario
Kombi 2.4 JTD 140KM 103kW
Jak piękna kobieta z humorami. Potrafisz jej wiele wybaczyć
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I Kombi
7,6
12,1
11,6
~chytry
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
zawsze chcialem ja miec, a teraz gdy ja mam to jestem z niej zadowolony:)
Alfa Romeo 156 I Kombi