Lista ocen Alfa Romeo 156 I Kombi (90)

~Paweł
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Świetne, małe i zgrabne kombi o sportowym zacięciu co widać, słychac i czuć . Design zewnętrzny, wewnętrzny .. aż się nie chce wierzyć, że te deskę w 97 zaczęli klepać ... nawet najnowsze modele by się tego nie wstydziły ... A te klamki zewnetrzne.. prawdziwy stop metalu, a nie plastik ( zresztą wewnątrz tak samo ) ... Alfę kupuje się sercem i się kocha - to piękne auto, gdzie każdy cm2 jest arcydziełem motoryzacyjnej sztuki .
~et_pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Podsumowując, auto bardzo przypadło mi do gustu. Świetnie się prowadzi i naprawdę daje dużo frajdy z jazdy. Z ciężkim sercem je sprzedaje, ale chce zachować pozytywne wspomnienia. Trochę się jednak boje kolejnych kilometrów po naszych drogach.
~jarek
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
Przyjemne auto. Niezła oglądalność jak na rocznik. No i jest to chyba najładniejsze kombi w historii, a na pewno jedno z najładniejszych
~andhot1@go2.pl
Kombi 1.9 JTD 110KM 81kW
Polecam to auto.. zwłaszcza estetom, którzy potrafią decenić piękno,a jednocześnie funkcjonalnośc tego auta. Jestem zachwycony nim. Polecam jednak bardziej z silnikiem 2.4 JTD..!
3,5
~Bartosz
Kombi 2.0 T.S. 150KM 110kW
Auto bardzo drogie w utrzymaniu, ale nieprzeciętne. Nie jest to auto dla tatusia, żony, 2 dzieci i teściowej, gdyż jest w nim za mało miejsca. nie jest to też auto dla średniozarabiających. jak chcesz je odpowiednio servisować, to koszty są ogromne (ot, np. teraz wymieniłem klocki hamulcowe z przodu i z tyłu - koszt w ASO - 880 zł). Frajda z jazdy nieprzeciętna, ale w mieście nie prowadzi sie dobrze (głośna praca zawieszenia). Natomiast...
~mmax88
Kombi 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Najlepsze auto jakie dotychczas miałem. Wygląd to rzecz gustu - mnie podoba się bardzo, pomimo, że srebrny (najgorszy kolor z dostępnej palety). Jeździ fenomenalnie, wywołuje uśmiech na ustach za każdym razem. Usterkowość na akceptowalnym poziomie.
~zullo
Kombi 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Auto jakby skrojone dla mnie. Nawet po roku jazdy ciągle mam dreszczyk emocji gdy nim jeżdżę. Przepiękna linia nadwozia, styl, dobra jakość wykończenia rekompensują minusy takie jak wyższe spalanie czy ciasnawy bagażnik.
3,3
~Robert
Kombi 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Alfy są samochodami do sobotnio niedzielnych lansów. Jeżeli chodzi o pewność co do uzyskania celu przy jej pomocy , mam duże obawy, czy (a jestem z Krakowa..) wyjeżdżając gdzies dalej , na przykład do Białegostoku, czy dojadę... Jest bardzo wygodna, ładna , dobrze trzyma się na wszelkich zakrętach, ale to auto dla młodzieży która jeździ niewiele, a przy moim stylu życia, a jeźdżę dużo, to autko wyłącznie jako 3cie w domu, do świątecznych...
~GrzegorzAhJ
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jakość wykonania porównywalna z większością aut, doskonałe wyposażenie większości egzemplarzy, innowacyjne zawieszenie-kocha zakręty, ciekawy design. Po premierze wielu wzdychało i oglądało się na ulicy-cieszy oko do dziś.

Usterki Alfa Romeo 156 I

Alfa Romeo 156 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sylwek
Kombi 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Bardzo ładny samochód, moim zdaniem niedoceniony. Wcale nie jest tak awaryjny jak go inni oceniają a chyba najbardziej ci co nie mieli z nim nic do czynienia. Niemieckie te po 2000 roku są tak samo awaryjne, że Niemcy sami mówią, że mogą śmiało kupować samochody włoskie.
Alfa Romeo 156 I Kombi