Lista ocen Alfa Romeo 156 I (78)

3,6
~BiG_G
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jest to auto które coraz częściej widać na ulicy, to źle bo ludzie którzy jeżdzą ALFĄ ROMEO nawet nie znają jej wspaniałej historii. AR 156 to dobre auto dla ludzi którzy chcą czerpać radość z jazdy.
~Paweł Krasowiecki
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Najlepsze auto jakie miałem w życiu!!! Jest rewelacyjne!! Super silnik diesla, super zestrojone zawieszenie, bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa jak i komfortu. No i ta linia!!! Po prostu ALFA ROMEO!!
~wojtek760728
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
mialem obawy przed kupnem ar156 ale to byl dobry zakup. To auto z duszą , kazdy kto miał przygode z AR 156 cos do niej czuje. To auto sie kocha lub nienawidzi.... ja jestem w tej pierwszej grupie.
~Nikname
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Gdybym miał kupić ponownie to auto nie zawahał bym się ani minuty. Mimo kilku drobnych minusów jak dla mnie auto posiada zdecydowanie więcej plusów. Ma w sobie coś niezwykłego
~Pawel
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto jest nastawione na kierowce i to czuć w każdym centymetrze tego samochodu!!Genialna linia nadwozia!!!! Ach te tylne klamki nadające optycznego wyglądu Coupe!!! Czarne nadwozie na bananowych skórach robi wrażenie na każdym kto wsiądzie do tej pięknej włoszki!!!Jeździ się nią rewelacyjnie!!!Wielowahaczowe zawieszenie pozwala na wiele!! Nie zamieniłbym Alfy nażadna inną marke!!!!!!!ONE SĄ PO PROSTU GENIALNE!!!!!WRĘCZ OBŁĘDNE!!!POLECAM...
~kravec
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jestem w 100% zadowolony. Szukałem Astry II 2.0 DTI ale cieszę się że trafiłem jednak na Alfę.
~sWr
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Przyspieszanie OK, oczywiscie nie od razu, trzeba dac jaj chwile na rozgrzanie silnika. Wyprzedzanie przy 80-90 km/h zbiera sie bardzo dobrze i z 4 biegu mozna spokojnie wyprzedzać. Na wyższych obrotach nie słychać że to klekot. Przy staniu w korkach silnik gra :) Co do max. osiągów to w instrukcji napisano 188km/h. Udało mi się max. 170km/h (w niemczech na autostradzie bez ograniczenia) ale jezdze nia od niedawna :) (Silnik)
2,6
~szczepan
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie będę Polecał auta, bo akurat ja trafiłem taki egzemplarz. Psuło sie mi raz w tygodniu. Najlepiej jak pojechałem 500km i mi sie chciało odpalić w dzień wyjazdu. za miesiąc powtórzyło scenariusz. Elektronika Tragedia, Zawieszenie Tragedia, Czesci bardzo drogie. NIE POLECAM!!! Kiedyś też czytałem komentarze takie jak napisałem teraz sam i powiedziałem, a pewnie ktoś głupoty pisze itp. ale pisze prawde bo ja sam straciłem ponad 5tys na auto za...
~LaKi
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Posiadam je rok czasu i zrobiłem 25tys.km. Jak dla mnie super auto. Bardzo mało awaryjne, super sie prowadzi. Jeśli dbasz to jezdzisz bez awaryjnie. Z elektroniką nie miałem problemów. Co do zawieszenia wymieniłem wachacze górne ale po takim przebiegu w każdym aucie były by do wymiany oczywiście (TRW). Jak dbasz o alfe to jezdzisz mnie nie zawiodła i mogę ją polecić
3,6
~Damian p
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeżeli chodzi o awaryjność - piątka. Nie bierze oleju. Natomiast kultura pracy ciągnika. Długi czas nagrzewania silnika,przenosi znaczne wibracje na samochód, głośny na zewnątrz. Odpala jak traktor. Troszke przykopci jak zimny. Zimą temp. chłodnicy nie przekracza nigdy 60 stopni. (Silnik)