Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan (294) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 423 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~otmar
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Tutaj jeszcze mocniejsza piątka, bo cena jest niewysoka, a samochód pierwszorzędny Tylko pamiętajcie, że musicie doliczyć 50% opłat eksploatacyjnych w porównaniu do innych samochodów - nawet olej jest dwa razy droższy
~Piotr
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Używany - najtańszy samochód na rynku o takich walorach, nie polecam osobom nieznającym się na samochodach, chcących się przemieszczać a nie jeździć i robiących zakupy w biedronce. Nowy - jak ktos ma serce do samochodu i kasę.
~TomWaw
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Alfy mają bardzo atrakcyjne ceny na rynku wtórnym, dzięki temu można mieć stosunkowo młode i bardzo zadbane auto za przyzwoite pieniądze. Auta VW/Audi TDi w tych cenach są co najmniej 3 lata starsze i z duzo wiekszymi przebiegami.
~zakochany
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
za 20 tyś masz samochód z 2000 r w duzy dislu o sportowym charakterze.......audi A4, vW passat,saab 9,3, vectra, avensis..oj sorry to już jakieś 60 tyś heh.....a bmw z tego rocznik ato jakieś 35 ,40 tyś złoty no to sorry
~pirek
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
nowe nie wypadaja zle, niby drozsze od innych aut, ale sa lepiej wyposazone, strasznie traca na wartosci przez pierwsze 5 lat :(, ma to swoje minusy, ale tez plus - mozna dostac alfe w dobrym stanie za nie duze pieniadze :)
~sebastian
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
trwałość wachaczy zerowa, na gwarancji wymieniono przekł. kierowniczą, trzy razy sondę lambda, rozrusznik, silnik dławił się przez rok - serwis nie potrafił zlokaliować usterki w końcu wymieniono ukł. wtryskowy,
~Olek
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
kupując ten samochód jako nowy dostajesz kompletne wyposażenie, super silniki (oprócz 1,6 - zupełna kicha; taki większy rozrusznik) i fajne zawieszenie. Konkurencja nie może spełnić tych wszystkich warunków na raz.
~83peter
Sedan 2.5 i V6 24V 192KM 141kW
Doskonała. Te auta są mocno nie doceniane i dlatego tanie. Ważne tylko żeby kupić zadbany i z pewnych rąk egzemplarz. Ja zapłaciłem więcej, za sprowadzony ze Szwajcarii i jestem mega zadowolony.
~sly
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
Uważam, że to dobry stosunek jakości do ceny a jeszcze lepszy stosunek wyposażenia auta do ceny. Nie kupi się auta za takie pieniądze z takim silnikiem, wyposażeniem...i tak pięknego :)
~Alfisti_159
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Używane alfy nie są drogie, a są naprawdę dobre. Jeśli ktoś lubi jeździć i wie jak wymienić żarówkę to polecam. Jeśli natomiast poszukujecie auta wygodnego, pakownego i idiotoodpornego to niestety nie Alfa.
Alfa Romeo 156 I Sedan