Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW 1997-2003 (103)

~cacar@o2.pl
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Tak naprawde to nic innego jak FIAT. Nawet niektóre części z fiatów można stosować jako zamienniki.
~PanAR
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Jak dla mnie wymarzone auto. Wygodna limuzyna ze sportowym pazurem (nie licząc nieco za małego silnika). Wygląd auta i niepowtarzalny dźwięk silnika wynagradzają małe niedociągnięcia. Gorąco polecam!
~Technogil
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze swojej włoszki, polecam każdemu.
3,5
~Hubi
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Przykro mi ale tylk oprzecietna....szkoda mi dawac zla...chociaz....jezdzilem innymi autami w podobnej klasie - sa jednak mniej zawodne......
3,8
~LouisRenegade
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Samochód o charakterze sportowym. Linia nadwozia i wnętrze auta nie wyszły z mody, podobają się nadal. Silnik z dużym potencjałem i sporą ilością mocy. Jednakże, częstość pojawiania się usterek (głównie drobnych) i wysokie koszty części i naprawy, mogą zniechęcić potencjalnego nabywce. Złe użytkowanie prowadzi do psucia się silnika, co rodzi wysokie koszty naprawy, a nawet wymiana całego silnika.
~zaviaseq
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Piękny design. Super silniki. Nie zamieniłbym jej na żadną inna markę. Kto ją kupi ten zrozumie
~Kondi
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Na poczatku zanim mialem to auto alfa romeo wydawali mi sie autem beznadziejnym ale gdy wsiadlem do niej, przjechalem sie probnie uwierzcie mi ze nie chcialem wysiadac, swietne auto!
2,9
~AAAAAAAAA
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Poza wyglądem zewnętrznym nie można o niej nic dobrego powiedzieć - szkoda nerwów. Chyba że stres pozytywnie wpływa na twoje myślenie!
~ALFISTA (Przeciwnik GOLFÓW {czyli KOŁKÓW} )
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Ja do tego auta nie mam zastrzezen (AD do punktu pierwszego). Super przyspiesza super V-max !!!!!!! Napewno ładniejsza od BMW i Mercedesa(moze nie lepsza ale ładniejsza napewno) (o Audi juz nic nie mówie) a o Golfie to nie wspomne (Golf to KOŁEK)
~Lukas NL !
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Jak dla mnie samochod idealny ! mam w planach jednak sprzedać tą Alfe ale to tylko dlatego że jestem zainteresowany kupnem ALFY 159 2,4 JTD .. wierny marce ALFISTA !
Alfa Romeo 156 I Sedan