Lista ocen Alfa Romeo 33 II (84) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek ... fr33rider@o2.pl http://dfr.mp3.xx.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
srodek ciezkosci nisko... szeroka (jak na swoj rozmiar i wage) dluga (jak na swoj rozmiar i wage) .. no i ..... przyklejona nie wiem jak inne wersje jezdza ... ja mam imole (sztywniejsza)
~wilk87@vp.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
miałem dużo autek ale to poprostu kleii sie do nawierzchni,zero rzucanie tyłkiem nie ma opcji poślizgu, przy prędkości powyżej 130 elegancko sie prowadzi i wchodzi w zakręty
~Bartek Poznań
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Alfa 33 świetnie trzyma się drogi na zakretach. Mam wrzucone felgi 14 i oponki 185/60, więc zakrety moje. Bardzo dobrze się prowadzi, czego nie można powiedzieć o mnie hehehe:)
~ego-e@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
ALFA to ALFA, nie wiem dlaczego zawsze ( no prawie:)) mam pod kołami szyny po których sunie i nie przejmuje się zakretami, czasem tylko ciśnienie podnoszą mi polskie dziury
~Maciej
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
rewelacja - poprostu Alfa Romeo! zadziwiajace jak ona jeździ, polecam kazdemu nie ma mocnych gdyby miala naped na tyl to było by perfekt!
~kierowca od 10 lat
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Przeciętnie- jak dla mnie za miękkie. Samochód jest wąski więc przydałoby się twardsze zawieszenie na zakrętach jest wrażenie, że wyleci się z drogi
~banan
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
bardzo dobry, jezdzi się jak po stole mimo że auto ma kilkanaście lat to nadal świetnie spisuje się na polskich drogach,duzy komfort jazdy
~Damian nr. g-g 1426428
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
prowadzi sie super wspomaganie tez dziala bez zarzutow! Skret niezly ale zawiecha ciut za twarda! czuc to zwlaszcza na polskich drogach!
~marecki30@op.pl
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
przy prędkościach powyżej 160 i na polskich drogach auto potrafi się pobujać - może to koleiny albo ten typ tak ma - zawieszenie sprawdzałem jest ok.
~Piotr
Hatchback 1.3 i.e. 87KM 64kW
prowadzi się absolutnie neutralnie. nie raz uratował mi dupę w trudnej sytuacji. Zanim straci przyczepność najpierw da wyraźnie znać