Lista ocen Alfa Romeo Stelvio (54) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
w przypadku kierowcy jak dobrze skrojony garnitur wszystko w zasięgu ręki nie za ciasno ale też nie przestrzennie, w przypadku tylnej kanapy przy trzech pasażerach ciasnawo.
~GordonShumway
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Z przodu bez zastrzeżeń, zarówno miejsce jak i możliwości ustawienia foteli. Z tyłu miejsca jest OK, ale ustawienie tylnych oparć jest zdecydowanie zbyt pionowe i mocno niewygodne.
~Piotrek P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Miejsca dużo i barszo wygodne fotele. Przednie kubełki na prawdę dobrze trzymają na zakrętach. Są odpowiednio twarde. Można spokojnie przejechać 400km nie czuć zmęczenia.
~potas.giz199
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Szeroka kabina, mam prawie 2 metry i mieszczę się siedząc z tyłu za sobą. Jest ok. Z tyłu fotelik z dzieckiem i obok żona, jak twierdzi, jeździ się jej świetnie.
~Andrzej
SUV 2.2 JtdM-2 150KM 110kW
188 - z przodu jeszcze wyższa osoba może jeździć bez utraty komfortu, z tyłu już mi brakuje przestrzeni nad glowa, ale prawie zawsze jeżdżę jako kierowca, więc 5*.
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
No mistrz wielości to nie jest. Zmieści się 4 osobowa rodzina a pies zostaje w domu. Zresztą patrząc na inne marki naprawdę jest w porządku. Nie ma co larum robić.
~Morales
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mam niecałe 190 cm wzrostu i siedząc wygodnie za kierownicą pasażerowie za mną mają wystarczającą ilość miejsca, żeby wygodnie podróżować
~Artur
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Dla mnie wustarczająco, w tyle dorosły + 2x dzieci komfortowo. (2 dorosłych + dziecko też). W 3 dorosłych już trochę na styk, ale da radę.
~luk_o
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Przestrzeń pasażerska wystarczająca dla rodziny, z wyjątkiem bagażnika, który nie jest bardzo praktyczny biorąc pod uwagę wielkość auta.
~MietasM
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Dla kierowcy doskonale, dla pasażerów już nie jest tak różowo. Gdy z przodu pasażer ma dużo miejsca na wyprostowanie nóg, wówczas z tyłu robi się ciasno.