Lista ocen Audi 80 B2 Sedan (39) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grześ
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Kultowe stare audi w dieslu, bardzo prosta i niezawodna konstrukcja. Samochód bardzo oszczędny, spala tyle co dobrej klasy nowy diesel;-) a do tego silnik jest "goły" i praktycznie bezawaryjny. Pali w mrozy bez problemu i bardzo szybko wręcz ekspresowo nagrzewa bude. Jest to mój 13-ty samochód i szczerze jestem z niego najbardziej zadowolony. Tyle że nie przekraczam 100km/h, w czasie jazdy można się zachwycać tym samochodem. Polecam...
~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Nie najlepiej, jednak jak na 12 letnią instalację LPG pierwszej generacji i własnoręczną regulację (na gaziarzy nie ma co liczyć) jest OK. Silnik 1.6 u mnie pali średnio 9,5 litra LPG, przy czym jest 30% miasto i 70% trasa, trasa do 115 km/h i 3-4 osoby na pokładzie. Najmniej Audiczka spaliła mi jak wracałem raz znad morza. Wtedy przy 3 osobach i bagażach oraz średniej prędkości około 110 km/h zadowoliła się niecałymi 8 litrami LPG. Przy...
~Przemol
Sedan 1.6 73KM 54kW
To jest to za co najbardziej kocham to auto. 7l gazu/100 km w trasie przy spokojnej jeździe, ale nie będąc zawalidrogą. Z ciężką nogą nie przekroczyłem 10. Po mieście 8-9 litrów/100 km. Ceny części bardzo przystępne, naprawy również dzięki prostocie konstrukcji i popularności.
~Whites86
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
jak dla mnie spalanie 5l na trasie i max 6l/100km ropy w miescie to bajka, nic dodać nic ująć lać i jeździc, nawet gaz sie tak nie opłaci, jesli sie o auto dba to sluzy dluugo , częsci są w wiekszosci tanie i dostępne, wiekszosc rzeczy mozna naprawić samemu
~elpawlo@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
trzybiegowy automat nie należy do oszczednych, ale nie montuje się go po to aby był oszczędny, lecz by dawał komfort. poza tym audiki z tamtych lat nigdy nie wygrywały konkursów ekonomiczności. montaż gazu daje ulgę kieszeni ale tylko przy spokojnej jeździe
~Riczi
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Jak na taki zabytek to pali mało 6.5 w mieście latem i około 7 zimą na trasie w granicach 5.1 jeśli sie nie przekracza 100km/h. przy większych prędkościach dochodzi do 8l/100km części zamienne też nie są drogie.
~Piotr piotrgrb@wp.pl
Sedan 1.6 85KM 63kW
>11/7-8 . Przegladu to ten samochod nie widzial z 15 lat, ceny napraw akceptowalne ale maluch to to nie jest. Duza dostepnosc wszystkich czesci i to zarowno nowych, ja i starych i tanich podrobek (o calkiem niezlej jakosci)
~mspl@o2.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Mam lpg po Lodzi 12 LPg trasa poznizej 8 spalila do Opoczna. Ceny czesci zamiennych niskie (myslalem ze jak audi to bedzie gorzej) linka od sprzegla 80 zl, amortyzator ok.140/szt, klocki od 50PLN
~sebastiang@pro.onet.pl
Sedan 1.8 GTE 112KM 82kW
Zużycie paliwa zadawalające jesłi człowiek nie nastawia się na cuda. Ceny części i napraw są śmiesznie niskie (wiele części na rynku - auto kompatybine z wieloma nawet innymi modelami VW, opel)
~Charlson
Sedan 1.6 75KM 55kW
jak na takiego buta pali bardzo mało, auto ma naprawde niezłego kopa, mam skrzynie 4 biegową a jechałem nim 160 km/h i jeszcze było troche pod pedałem, a kółeczka kreci jak szalony :D
Audi 80 B2 Sedan