Oceny Audi 80 B3 Sedan 1.6 TD 80KM 59kW 1986-1991

Audi 80 B3 Sedan 1.6 TD 80KM 59kW 1986-1991 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi 80 B3 Sedan 1.6 TD 80KM 59kW 1986-1991

~kjace
Audi 80 B3
Sprzedawszy astre H kupiem autko na zimę - padł wybór na 80. Jest dobrze, wspomaganie bardzo dobre, ale niestety bierze już olej, zamierzam niedługo ją sprzedać. Co prawda trafiło mi się z 4 elektr szybami i lusterkami, ale co z tego - autko leciwe. Kiedy usłyszałem, że 250 zł mam zapłacić za wymianę rozrządu i oleju myślełem, że buchnę śmiechem. TO NAPRAWDĘ TANIE AUTO - jak masz ograniczone środki, to polecam. Teraz przymierzam się do...
2,5
~Tomasss
Audi 80 B3
Powiem tak auto dosć dobre bo ma bude ocynkowana ale WŁAŚNIE DLATEGO trafić na egzemplarz który niebył bity jest bardzo trudno. Spalanie też jest dobre jednak silnik chodzi jak w ruskim czołgu a bywa tak że spaliny dostają się do środka auta poprzez bagażnik i prze oparcie tylnej kanapy do wewnątrz auta:/, auto ma swoje lata i to konkretne już , silnik już przestarzały a naprawa niejest tania. Wyglądem raczej niepowala , auto już pospolite na...
~Pablo
Audi 80 B3
Samochód, który spełnia oczekiwania, jeżeli nie chce się mieć ton elektroniki. Ocynkowana karoseria pozwala z nadzieją patrzeć na przyszłość tych samochodów. Będą jeździć jeszcze przez długie lata, będąc wzorem niezawodności i taniej eksploatacji. W dodatku takich materiałów we wnętrzu motoryzacja chyba już nie zobaczy. Wszędzie miękko, przyjemnie. Aż się łezka w oku kręci. Kto nie miał kiedyś Audi 80, ten nigdy nie dowie się co to znaczy, że...
Audi 80 B3
polecam każdemu kto jest zainteresowany kupnem takiego samochodu za nie wielkie pieniądze. duży przestrzenny wygodny samochód który nadaje się do jazdy po mieście jak i na dalekie trasy dla jednej osoby jak i dla całej rodziny.
2,2
~seba
Audi 80 B3
Gdyby nie to że auto mało pali pewnie bym sprzedał , samochód służy mi jako wuł roboczy. Niejest piękny ale niema co oczekiwać od tak starego trupa. Mój egzemplarz był bity wiec podłogi w bagażniku prawie niema (zgnita) , musiałem wspawać metalowe płyty. ogólnie auta dla szarego człowieka. Jak odłoże troche kase to odrazu kupie cos innego bo jezdzic audi 80 b3 lub b4 to juz wstyd i cofanie się w tył z motoryzacja.
2,6
~sony
Audi 80 B3
Jedynym atutem tego auta jest spalanie z którego jestem zadowolony nawet bardzo , jednak wygląd tego auta jest wręcz ochydny, auto poprostu niema duszy. Silnik w=ekonomiczny jednak jest bardzo mułowaty , niema co myśleć o wyprzedzaniu innych samochodów , gdy auto rozpedzi się do 100km/h to zaczynają się głośne szumy i stukanie w niektórych miejscach. Według mnie ten samochód był dobry 15 lat temu ale teraz to zwykły złom.
Audi 80 B3
Tak jak już wczesniej pisałem.Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie w tym aucie spalanie (ekonomiczna jednostka napędowa 1.6 TDi ) jak i karoseria ,która mimo upływu lat nie traci na jakości.Także jak na 18 letnie autko bardzo dobrze spisuje się skrzynia biegów.
~empol
Audi 80 B3
choc samochodem jezdze niedlugo (20000km) jestem bardzo zadowolony - wszystkie watpliwosci zwykle rozwiewa super zuzycie paliwa i ceny czesci trafilem na samochod w doskonalym stanie, pomimo przebiegu (jezdzony w niemczech).Wspomne o tym, ze cale nadwozie jest galwanizowane a co za tym idzie nie ma skrawka rdzy.
~Ostry
Audi 80 B3
Buda z wyglądu wcale nie taka stara , silnik jak ktoś chce to oszczędny , nie na osiagi , dla osoby chcącej się przemieszczać idealne, np na dojazdy do pracy ,
~pyra
Audi 80 B3
ogólnie auto niezawodne, mało awaryjne nic tylko lać i jezdzić.Jestem bardzo zadowolony gdyż posiadając inne marki zaskakiwały mnie na trasie i potrzebna była laweta.