Lista ocen Audi 80 B4 Avant (147) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 217 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sindbad
Avant 2.0 E 16V 137KM 101kW
wentylacja spełnia w 100% swoje zadania (ale jest mniej "ustawna" niż w modelu z 85 r(!)); ogrzewanie błyskawiczne, może jedynie zbyt wąski zakres temperatur (albo gorąco albo chłodno)
~Paweł
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Nie wiem jak w lato klimatyzacja ale w zimę ogrzewanie naprawdę bardzo dobrze. Po przejechaniu ok 500-1000 metrów przy temp. zew. 1C z nawiewów wieje ciepłe powietrze.
~JANUSZ FAN (A MOŻE FANATYK)TEJ MARKI DO ŚMIERCI
Avant 2.0 90KM 66kW
przy deszczowej pogodzie bądź niskiej temperaturze w początkowej fazie jazdy nadmuch powietrza zwłaszcza na przednia szybęjest nie wystarczjący do usunięcia pary wodnej
~Adam
Avant 2.8 E 174KM 128kW
ani latem ani zimą nie mam z tym autkiem problemu. Latem zimny nawiew działa jak pseudo klima zaś zimą ta pojemność szybko się nagrzewa i dmucha ciepło i szybko
~Punkroc
Avant 2.0 90KM 66kW
autko w zimie szybko się nagrzewa do temperatury sauny, a w lecie... cóż, z premedytacją kupiłem BEZ klimatyzacji. Okna i szyber załatwiają sprawę w lecie.
~jarzab28@wp.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Klimatyzacja spisuje się nie najgorzej.Ale ogrzewanie zimą trochę nie domaga.Dłógi okres nagrzania kabiny po uruchomieniu zimnego silnika.
~Roger84
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Brak zarzutow poza tym, ze grzeje po dosc dluzszej chwili w chlodne dni a z chlodzeniem w upał wiadomo jak jest w samochodzie bez klimatyzacji.
~amgi
Avant 2.0 E 16V 137KM 101kW
Nie mam klimy więc nic na temat chłodzenia nie powiem. Ale wentylacja i chłodzenie na pewno jest lepsza niż w wielu dużo nowszych samochodach tej klasy.
~Arti
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Długo pozostaje ciepła nawet w zimę. Po paru wystarczy odpalić samochód i zaraz robi się ciepło. Jak ma podgrzewane fotele to już wogóle wypas.
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Posiadam webasto i dogrzewanie silnika,więc dobrze grzeje.Co do klimy to również daje radę,jednak wiadomo ze to nie klimatronik...
Audi 80 B4 Avant