Lista ocen Audi 80 B4 Avant (147) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 217 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misza_tychy
Avant 2.0 E 115KM 85kW
szybko sie nagrzewa i bardzo szybko szyby się odparowują.. ogrzewanie w porządku a latem.. troszke boli jak sie wejdzie do goracego wnętrza a z dmuchawy... też gorąc.. brak klimatyzacji :-(( ale po pewnym czasie wszystko jest jak nalezy
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Z klimą to jest to. Wielkie wywietrzniki i mocna dmuchawa dają naprawdę super grzanie w zimie i chłodzenie latem, szkoda że tylko 3 możliwości ale z drugiej strony są to podstawowe ustawienia i w zupełności wystarczają.
~Wojtek, Rybnik/Warszawa
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest klima, ale trochę brakuje "położeń" nawiewów. Są tylko 3 możliwości: szyba - nogi - nawiewy przednie, ew. pośrednio między szybą a nogami oraz nogami a nawiewem przednim. Ponieważ to diesel, dość długo trwa, zanim zacznie grzać.
~jag66@poczta.fm
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
niby OK. Tylko zimą często parują mi się szyby. Ogrzewanie świetne. Klima mi nie działa (dziurka w chłodnicy klimatyzacji) a naprawa kilka stów i freonu prawie nigdzie już nie mają więc się muszę obejść bez klimy.
~Stawek
Avant 2.0 E 115KM 85kW
najpierw byłem zawiedziony, ale mechanik wymienił jakiś czujnik temp. silika (był niedogrzany - koszt ok. 80 zł), i teraz jest kapitalnie!!! naprawdę świetna klimatyzacja (od 2 lat jej nie napełniałem a używam niemal bez przerwy)
~dacholicious
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Niby mam klimatyzację automatyczną, ale nikt nie chce jej naprawić, bo ciasno i instalacja na freon i coś tam coś tam. Otwarcie okien i szyberdachu chłodzi, jak trzeba to zagrzeje, ale nic więcej.
~Wojtek Szokal
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest bardzo źle...nie znosze upałów!!!! Nie mam klimy. Auto nagrzewa się bardzo szybko...szyberdach mało co daje...jedynie włosy na głowie mi sie od słońca smażą. Dmuchawy są na maxa a W AUCIE JEST GORĄCO.
~Cichy
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie mam klimy ale jak chcę zimno to biorę na 4 stopień nawiewu i po poł minuty mam zimno, jak chce ciepło to ta sama procedura.A może mam jednak tą klimę ;-) W zime ogrzewanie tylnej szyby baaardzo pomaga
~rajko
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
grzeje momentalnie jak chłodzi jeszcze nie wiem. Nie mam klimy i z jednej strony troszkę szkoda, ale z drugiej biorąc pod uwagę, że sporo jest uszkodzonych i wymaga naprawy to nie jest źle ;-)
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Avant
11,3
~Łukasz
Avant 2.0 90KM 66kW
silnik nagrzewa się szybko i pochwili która trwa ok. 4min zaczyna dmuchac ciepłe powietrze. Jedyny mankament to klapy powietrza które z wiekiem tracą swoją szczelność.
Audi 80 B4 Avant