Lista ocen Audi 80 B4 Avant (364)

Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
TDI, klima, elektryka, wygodne siedzenia, trzymanie się na drodze wzorowe, niezawodność, czarny perłowy metalizowany lakier, halogeny w zderzaku, oryginalne felgi 16", szerokie opony i można jeździć, jeździć i jeździć... A jeździ się tanio i naprawde bardzo przyjemnie.
3,7
~Grzesiek
Avant 2.0 90KM 66kW
Przyzwoicie ale bez rewelacji. Euforia z zakupu mija przy pierwszym tankowaniu :)
~Stawek
Avant 2.0 E 115KM 85kW
ładna sylwetka, wg. mnie najpiękniejsze auto we wnątrz, bardzo dobre wyposażenie (klima, 4xel.szyby, abs), świetne prowadzenie na drodze (troszkę podsterowny - wymaga idealnych opon z przodu) sprawi wyrafinowaną przyjemność z jazdy każdemu kierowcy. Nie polecam starszym osobom ze względu na twarde zawieszenie
~cosmosxj
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Osobiście baaardzo sensowne auto, choć w zasadzie brak juz nie zajechanych aut i w PL i w UE. Zaplaciłem za niego 4500PLN a włozylem ok. 5000 PLN i zostanie już ze mną dożywotnio. Bryłę ma wręcz boską. Idealne auto miejskie (jestem duży 190cm, 130kg)
~sindbad
Avant 2.0 E 16V 137KM 101kW
SUPER autko! po osiemdziesiątce o 9 lat starszej postanowiłem zostać wierny Audi i nie zawiodłem się, ponadczasowa (i piękna!!!) linia nadwozia, autko wygodne, bezpieczne, mocne... - naprawdę nie wiem jak można kupować przeróżne BADZIEWIA za ciężkie pieniądze, jeśli jest coś takiego; LUDZIE, KUPUJCIE SAMOCHODY PROJEKTOWANE PRZEZ INŻYNIERÓW A NIE KSIĘGOWYCH! :-)
~Paweł
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Auto naprawdę warte polecenia. Mimo kilku drobnych wad to naprawdę bardzo dobrze przemyślany samochód. Jego główną zaletą jest niezawodność podczas eksploatacji uniemożliwiająca kontynuowanie jazdy. Jakość wykończenia (użytych materiałów) jest na najwyższym poziomie. Wieszość aut produkowanych obecnie może tylko pozozdrościć.
~dacholicious
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Kupiłem ten samochód by tanio wozić dzieci do szkoły, a zarazem nie tracić kasy na nowe, może i ładniejsze auta o ogromnej utracie wartości. Przeciętnie nadaje się do wożenia dzieci w fotelikach, średni jest też komfort, odczucia zapachowe i estetyka, ale zdecydowanie ma to coś.
~Damian
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Silnik ok, troche slabo jak na 115 KM, bo porownujac z japoncami ta sama moc ciagna o wiele lepiej ale to niemiec 93 wiec daje 4. na jedynce i dwojce calkiem ladnie, 3 i 4 to juz muli, a jak sie bujnie na 5 to ladnie idzie do 195 km/h tak jak fabryka podaje. (Silnik)
~Sebastian
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Super auto jak na lata 90. Nie znajdzie się lepszego pod względem wyglądu i komfortu.Chyba że MERCEDES 124.Niestety też bardzo drogi jak na swoje lata(Ale kokpit jest brzydszy). Auto wewnątrz małe jak swoje rozmiary.Wszystko dobrze spasowane i wyciszone.Roleta tylną tylko słychać.Najlepszym rozwiązaniem jest silnik 1,9 Tdi.
~Maciej bodzio333@o2.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zanim kupiłem dużo sie naczytałem o tym modelu i wszedzie bardzo ten model był chwalony za niezawodnosc,wygląd i trwałosc blacharki. W moim wozie podwozie jest w idealnym stanie /14 lat/ ale problem jest z progami a dokładnie pod nakładkami przyklejonymi na progi jest wylegarnia rdzy, ciekawi mnie czy ktos z was tam sprawdzał. Sam bym tam nie szukał rdzy ale w tylnym lewym progi rdza wylazła poza nakładke i jak odkleiłem ten plastik to mnie...
Audi 80 B4 Avant