Lista ocen Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996 (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Biorąc pod uwagę gabaryty samochodu jest naprawde dobrze. Wyjazd wakacyjny w 4 osoby 600km na odludzie (wiązało się to z zabieraniem z domu 150 puszek piwa) nie stanowił problemu z zapakowaniem. Regulowane odcinki leńdźwiowe, odpowiedznio dużo miejsca na nogi (kierowcy i pasażera siedzącego obok). Na tylnej kanapie gorzej, ale jazda dla wysokich nawet osób nie należy do tortur.
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto bardzo obszerne, wygodne i w porównaniu z A4 z przody jest o wiele więcej miejsca, z tyłu porownywalnie...4 osoby jadą wygodnie i nie męczą sie czasem podrózy... W wersji Avant po rozłożeniu tylnej kanapy można normlanie spać w 2 osoby ;-) regulacja foteli kierowcy i pasażera w dwóch płaszczyznach rewelka...
~AL
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
z przodu ok, choć czasm zdarza mi się zachaczyć głowa przy wychodzeniu (1,82m wzrostu), tył dla 2 dorosłych osób, długa podróż w 3 sosoby na tylnej kanapie (średnio po 75 kg) jest udręką, śmiało można za to jechać w 4 osoby na wakacje i miejsca nie zabraknie, równiez na bagaż, bagażnik bardzo pojemny,
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Niemcy mieli do wyboru: dobre wyciszenie (jak to w audi) czy dużo miejsca (VW), wybrali wyciszenie i myślę że to był dobry krok. Miejsca jest spokojnie dla 4 osób i spory bagaż, choć rodzina z małym dzieckiem (wózek) nie jest rozpieszczona bagażnikiem :) Astra I ma większy.
~Wojtek Szokal
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem wysoki i miejsca mam naprawdę sporo. Jeżdże z siedzeniem na maxa w dół i do tyłu. Pomimo takiego ustawienia zmieści się mała osóbka za mną i nie bola ją nogi. pasażer z przodu bo odsunięciu siedzenia do tyłu i opuszczeniu go na dół ma naprawde ogromna przestrzeń przed sobą/
~Dexter
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Duże szerokie auto więc i miejsca pod dostatkiem. Co prawda w niektórych nowszych autach uzyskują podobną powierzchnię w mniejszych karoseriach ale za to w 80-tce nie musimy się martwić że jak ktoś w nas puknie to od razu nam połamie nogi :)
~cosmosxj
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Wg mnie, najmniejsze auto miejskie. W sensie taki Smar(k)t. Siedzenia przednie troszke wąskie jak dla mnie, ale kanapa z tylu jest super dla 2 osób. Ogólnie to jest auto 4 osobowe...
~jarek
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Przestrzeni było pod dostatkiem po złożeniu siedzeń rower w całości wpadł do środka bez problemów. Nie można marudzić choć pewnie w innych autach znajdzie się więcej miejsca.
~Miszka
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca full-nawet dla wielkoludów...z tyłu można spokojnie się rozłożyć bez obawy o zakleszczone w przednim fotelu kolana...aha -na tylnej kanapie można spokojnie pofiglować
~Wojtek, Rybnik/Warszawa
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca. Mam 187 cm wzrostu i osoby mi równe spokojnie się mieszczą za fotelem kierowcy. Nawet bardzo wysokie osoby (pow. 2 metrów) spokojnie będą się mieścić w aucie.
Audi 80 B4 Avant