Lista ocen Audi 80 B4 (358) - Widoczność

Na liście zabraknie 704 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Pietrzak
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Idealna . Linia okien przebiega nisko, duża powierzchnia szyb, nie to co teraz gdy samochody wyglądają jak bunkry z tymi małymi szybkami. Duże nachylenie przedniej i tylnej szyby- coś cudownego.
~Bartek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Co do tej kwestii, również ok. Z przodu i w lusterkach widać wszystko jak na dłoni. Widoczność do tyłu na początku sprawia problemy, w końcu Audi ma swoje wymiary, ale da się przyzwyczaić.
~kruszyna84
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Autko praktycznie całkowicie przeszklone. Klapa bagażnika jest o tyle niska, że pozwala na swobodne manewrowanie na wstecznym. Poza tym lusterka są na tyle duże, że nie trzeba się przechylać aby w nie zajrzeć.
~kriss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
dobra do przodu i na boki cienkie slubki nie przeszkadzaja pola widzenia jedynie lusterka boczne sa nie zabardzo dobrze zamontowane jakos malo w nich widze i trzeba uwarzac na durzy martwy punkt
~cocojambo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wysoko osadzona deska rozdzielcza,przy moim wzroscie to mi nei przeszkadza,zreszta jest regulowony fotel,jednak jej wysokie osadzenie sprawia ze bardzo "czuc" predkosc.z cofaniem do tylu tez nie ma poroblemu,
~Michalw4
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Przednia szyba idealnie. Troszke przeszkadza prawy słupek. Z tyłu widoczność fatalna (sedan). Założyłem spoiler na tylną klape. Teraz jest bardzo dobrze. Dokładnie widać koniec bagażnika. W sumie jest ok.
~Przemek_kosz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Widoczność do przodu jest bardzo dobra czego nie można powiedzieć o widoczności do tyłu, ponieważ długa tylna szyba mylnie określa koniec samochodu dlatego bardzo dobrze jest zamontować czujniki parkowania.
~Piotras
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Widoczność uważam za rewelacyjną. Wade mają lustereka boczne mimo że ich wielkość jest znaczna to martwa strefa daje o sobie znać zwłaszcza gdy na pasie obok nas jedzie mały samochód.
~Gall Anonim
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń pod warunkiem że ktoś ma 180cm wzrostu, ciężko mi powiedzieć za kogoś kto ma metr sześćdziesiąt w kapeluszu, w końcu to duży samochód....
~Lukas1984
Cabrio 2.0 E 115KM 85kW
Jedyny mankamanet to tylna szyba z folii, która z biegiem staje się matowa i pogarsza się widoczność - z drugiej strony jest to ponad 20-letni klasyk więc nie przesadzajmy :)