Lista ocen Audi 80 B4 (358) - Widoczność

Na liście zabraknie 704 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Lesicki
Sedan 2.0 90KM 66kW
Świetny stosunek między komfortem a prowadzeniem. Obecnie mam na handel jeszcze Octavię I która sie nie umywa jeśli chodzi o komfort resorowania, głośność pracy zawieszenia.
~mateo
Sedan 2.0 90KM 66kW
widoczność super, duże ,szeroko rozstawione lusterka pozwalają kontrolować sytuacje podczas jazdy jak i parkowania ,również wąski słupek C nie przeszkadza tak jak w golfach
~Artur
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jeśli chodzi o widoczność w lusterkach to Niemcy muszą jeszcze wiele się nauczyć. Obecnie mam 2 auto - Rover 600 tam widoczność jest o niebo lepsza kąt widzenia dwa razy szerszy.
~Wojt
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Przez wytłoczenie na masce troszke ciężko wyczuc długość przodu samochodu (wydaje się dłuższy niz w rzeczywistości). Do tyłu i na boki widocznośc wzorowa jak na auto tej klasy
~GG 1607541
Cabrio 2.8 E 174KM 128kW
Jest ok chociaz malutka jest szyba przednia ale mi to nie przeszkadza, xenonki tez robia swoje a jak mam parkowac tylem i nie ma dachu to juz sami wiecie jaka jest widocznosc :D
~kacpaa
Sedan 2.0 90KM 66kW
szyby troche paruja i trzeba korzystac bez przerwy z wentylatora. szeroki slupek z przodu, ale za to swietna widocznosc wprzod (maska) ulatwia parkowanie w miescie
~Arche
Avant 2.0 90KM 66kW
Niestety z wieku szyby już są nie najlepsze (porysowana i zmatowiona) więc robią się poświaty w nocy - kwestia wymiany szyb. lecz to występuje w każdym wiekowym samochodzie.
~rhytmic
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
widocznosc ok choc troche przeszkadzaja dosc dróbe słupki przy wyjezdzanu np z ulicy podpozadkowanej mogły by byc odrobine cieńsze ale w tym cały urok audi wszystko masywne
~marceli1237@wp.pl
Sedan 2.0 E 16V 137KM 101kW
szału nie ma szczególnie podczas wyprzedzania, i to że podczas lata słońce daje o sobie znać przez deskę rozdzielczą jest to spowodowane dużym nachyleniem przedniej szyby
~Fireblade
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu jest bdb, ale lusterka to mogły by być lepsze, w mieście nie raz zmieniając pas dobrze, że go nie zmieniłem, bo już bym nie miał tylne ćwiartki.