Lista ocen Audi 80 B4 (358) - Widoczność

Na liście zabraknie 704 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAZAH18
Sedan 2.0 90KM 66kW
tutaj tylko 3 do tylu jest niezle ale nawet w lusterku nie widze konca samochodu, dla mnie nie jest to problem ale dla poczatkujacego duzy.
~Punkroc
Avant 2.0 90KM 66kW
Wszystko ładnie widać przez szyby, gdyby nie wysocy i kudłaci pasażerowie - mógłbym przysiąc, że widać WSZYSTKO jak trzeba. poza martwym punktem, oczywiście.
~lemzik@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność dobra zarówno do przodu jak i na boki,do tyłu trochę gorzej ale można dobrze wyczuć długość samochodu i nie potrzeba żadnych czujników cofania.
~Marlboro
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
czy to motocyklista czy cokolwiek innego zawsze widać go w lusterku (18 letnie auto z el.lusterkami :) ) cofanie nie wymaga czujników parkowania :)
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na 4,5 metra samochód to jestem pod wielkim wrażeniem, widoczność z każdej strony bardzo dobra, nawet do tyłu bardziej ją "czuję" niż Honde w hatchbacku.
~rollo
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Wszystko ok jak to w sedanie trzeba pamiętać że jest trochę dłuższy z tyłu. :-) O czym moja żona zapomniała i wymiana lampy mnie czekała :-)
~wierny temu modelowi
Sedan 2.0 90KM 66kW
widoczność bardzo dobra ale nie idealna-- nie nabłyszczać preparatem deski rozdzielczej bo się odbija w przedniej szybie i to razi w słoneczne dni
~wojt
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
regulowana wysokość fotela przydatna dla nizszych osob , widocznosc przez tylnia szybe taka sobie ale sedan o tych gabarytach chyba lepszej miec nie moze
~majke
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
widocznosc jest swietna. moze poza tylem, gdzie sa dosc duze zaglowki, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. ogolnie jest bardzo dobrze :)
~MICHAŁ - CYGAN
Sedan 2.0 90KM 66kW
extra widoczność! boczne słupki są świetnie rozmieszczone- kierowca nic nie traci w czasie podróży autem (w oplach vectra 1.8 benzyna jest tragicznie)