Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 (161)

~Doman
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi 80 B4 1992r 1.9 TDI (1z), zrobiony na 110KM z pompą Pierburg'a. Samochód posiadam od 6 lat i nie zamierzam się z nim rozstać. Średnia spalania z tych lat to 7.6L/100km. Silnik jest zdrowy, osprzęt jest zdrowy, jedyna rdza występuje punktowo na masce (odpryski od kamieni). Prędkość maksymalna 180km/h (wg. GPS 170km/h), przyśpieszenie ok 10-11 sekund do 100km/h. Spalanie maksymalne jakie udało mi się uzyskać to 8.7L/100km (mroźna zima i...
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla mnie ekstra samochód, spełnia wszystkie moje wymagania. Jest naprawdę tani. Jednak nie można go porównywać do nowych wozów. Bardzo ważną rzeczą jest znalezienie dobrego egzemplarza, niestety teraz to bardzo trudne. Jeśli już coś się znajdzie to to trohę kosztuję
~Tomas
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wspaniałe solidne audi. Gdy traficie sztukę bezwypadkową taką jak moja, to zapomnijcie o rdzy (pełen dwustronny ocynk blach).
~wojt
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
autem jezdze od 2 tygodni dopiero ale zrobilo na mnei bardzo dobre wrazenie, wyglada świetnie, wnetrze jest komfortowe i bardzo dobrze wykonczone i racezj nie odbiega zbyt wiele od samochodow produkowanych obecnie, auto prowadzi sie pewnie, jest dynamiczne i ciche, po przsiadce ze starego forda escorta mam wrazenie ze te 2 samochody dzieli conajmniej 15 lat (a w rzeczywistosci 3 lata) jestem bardzo zadowolony
2,5
~futre
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Właściwie auto niczym się nie wyróżnia poza znaczkiem Audi - więcej nie kupię już nigdy auta z tej firmy (no chyba że zmienią się znacznie-opinie właścicieli), poza tym ludzie zaczynają Cię traktwać jak dresa - zwłaszcza jeśli masz ciemne szyby i głośny wydech! Przyjemność z jazdy jest!, nie powiem, ale jest mnóstwo bardziej lepszych samochodów za rozsądniejszą kasę, a może nawet za tą samą, ale wiele lepszych! Miałem różne auta - również 2...
~kris
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód jest warty uwagi jednak zaawansowany wiek może przysporzyć wiele wydatków zwłaszcza jeśli kupimy zaniedbany egzemplarz. Jestem zadowolony ale mam uwagi do wielkości bagażnika oraz ilości usterek, które musiałem naprawiać.
~Lourq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Świetna sylwetka, mało kiedy zawiodł mnie ten samochód, a jeśli to sie zdarzało to tylko dzięki zaniedbaniu poprzedniego właściciela, który robił same fuszerki.
~GIZA
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto po prsotu rewelacja, taki przebieg i calkowita nie zawodność. Mogę z czystym sumieniem polecić je każdemu. Bardzo bezbieczne. Niesamowita wygoda jazdy, auto potrafi wiele wybaczyć nie doświadczonym kierowcą (nie gaśnie na kazdej krzyżówce). Bardzo elastyczne. Nie jedno nowe auto nie może się z nim równać. (Silnik)
~jaxpr0
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
takich aut już nie robią... nie do zdarcia, zadbane myślę że wytrzymają kolejne ćwierć wieku
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
5,7
3,6
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
dobre auto na długie trasy uwielbia szybko pedzic po autostradach i nie połyka przy tym zbyt wiele ropy dobry moment obrotowy jak to w tdi.irytuje w mieście klekotem oraz małym promieniem skrętu
Audi 80 B4 Sedan