Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2003-2008 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
ten samochód to hatchback i niektórzy mówią, że to małe auto a ja nie zgodzę się z tą opinią, auto jest zaledwie o 1mm węższe od dużo większego Audi A4 kombi z 2009r. miejsca wewnątrz jest na prawdę sporo a na tylnej kanapie wygodnie mogą podróżować panowie na prawdę sporych rozmiarów :)
~Monika
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Dla mnie jest super, pasażerowie też nie mają na co narzekać. Osoba o wzroście 180 jak już zdoła wedrzec się do 3drzwiowego auta na tylną kanapę to na pewno doceni przestrzeń zarówno na nogi jak i na resztę ciała. Dla niższych osób podróżowanie w czwórkę jest bardzo wygodne.
~Agnes
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
posiadam wersje 3 drzwiowa, z tylu woze 2 dzieci i 2 foteliki oczywiscie, powiem niema problemu dzieci same wchodza ale 3 osoba z tylu miedzy foteliki sie niezmiesci napewno, kierowca ma duzo miejsca idealnie, troche przeszkadza podlokietnik ale ja go poprostu odchylam i po problemie
~Elbombero
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Wystarczająca dla 4 dość dużych osób. Sam mam 188 cm i nie narzekam na brak miejsca. Podczas długiej podróży (650km) w 4 dość wysokie osoby nikt nie narzekał. Jak na 3-drzwiowy kompakt bardzo dobrze. Jednak mógłby być 5-drzwiowy;]
~kalaszek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto 3 drzwiowe dla mnie jako kierowcy jest bardzo kmfortowo siedzi się bardzo wygodnie, można bardzo dobrze wyregulować fotel oraz kierownice.W fotelu elektrycznie regulowane podparcie lędźwi, pleców.
~Tomasz Czajkowski
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
jest troche ciasno przy wchodzeniu na tylne siedzenia w wersji 3 drzwiowej, z przodu bardzo wygodnie, super siedzenia, dobre trzymanie boczne, ergonomiczny i czytelny panel, dobre brzmienie sprzetu audio
~Leebros
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Z tyłu całkiem sporo miejsca jak na samochód kompaktowy. Z przodu wystarczająco jak dla mnie (182cm, 83kg). Duży zakres regulacji zarówno fotela kierowcy jak i kierownicy.
~Marcin
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Z przodu jest nawet bardzo dobrze natomiast z tyło już nieco gorzej, szczególnie doskwiera przy dłuższych podróżach prawie pionowe oparcie kanapy.
~Marcin S.
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Z przodu bez zastrzeżeń, na tyle też bez większych problemów. Nie jest to rodzinne auto więc na tylnych siedzeniach i tak przebywa ktoś tylko okazjonalnie.
~janusz
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
przod bardziej niz dobry...z tyłu troche gozej ale 90procent to jady samotne wiec mi nie przeszkadza
Audi A3 8P Hatchback 3d