Lista ocen Audi A3 8P (106) - Widoczność

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TLP
Sportback 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Widoczność w każdym kierunku jest OK. Czujniki parkowania z tyłu się przydają, szkoda, że nie ma z przodu i nie mają jakiejkolwiek wizualizacji we wnętrzu – to na minus. Lusterka szerokie z dobrą widocznością i szerokim zakresem ustawienia.
~Mikołaj 26l.
Sportback 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Jak na moje 180 cm wzrostu widoczność jest ok. Na szczególny plus zasługują boczne lusterka. Wiadomo nie jest to SUV, ale nie ma najmniejszych problemów zrobienia koperty czy parkowania w skąpo zostawionych miejscach parkingowych pod supermarketem.
~szymek_wawa
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
Auto jest kompaktem, a więc nie jest duże oraz ma duże boczne lusterka, co powoduje że bardzo łatwo się parkuje. Widoczność do przodu i do tyłu na 5 z malutkim minusem, za sprawą lusterka środkowego które za mocno przybliża.
~Tomek
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
hhh, najlepiej nie jest (widoczność do tyłu) ale w BMW jest jeszcze gorzej); Lusterka OK - duże pole widzenia. Do autka trzeba się jednak przyzwyczaić - szczególnie podczas cofania... - idealne rozwiązanie to czujniki.
~JohnyDav
Sportback 2.0 TDI CR 170KM 125kW
Wg mnie barfzo dobra. Szyby są dość wysoko ale dla mnie to pasuje. Siedzę zawsze na maxa do dołu. Mam 176 cm wzrostu i jest extra. Auto dzięki temu wygląda bardziej zadziornie i sportowo.
~Tomek
Cabriolet 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Z racji miękkiego dachu tylna szybka jest mała a słupki C szerokie co przy wyjeździ na drogę tyłem jest dość niebezpieczne no ale to cabriolet. Przy złożonym dachu widoczność znakomita :)
~TOmek
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Przód - brak uwag. Tył - jest gorzej. Chociaż nie, aż tak fatalnie jak w seacie Leonie II. Przez tylne boczne szybki można śledzić nawet auta jadące w tzw. czarnym punkcie - to ważne!
~Mozolski
Hatchback 3d 1.6 102KM 75kW
Dookoła w porządku, jednak lusterka mogłyby być ciut większe. Mimo różnych prób ustawienia czasami muszę się wychylić żeby zobaczyć czy nie mam kogoś w martwym punkcie.
~dariusymzhal
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
dosc dobra, sa jednak pkt brku widocznosci i to dosc powazne np przyz w chodzeniu w zakrety p/l slupek ogranicza widocznosc dosc sporo jezeli chodzi o promien zakretu
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
faktem jest, że czasem niewiele widać w małych, tylnych, bocznych szybkach oraz tylnej szybie podczas manewrowania na parkingu, niemniej jednak PDC spełnia swoją rolę bardzo dobrze