Lista ocen Audi A3 8P (127) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MateuszP
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Tutaj tak sobie, wsteczny czasami z lekkim zgrzytem a prowadzenie lewarka mogłoby byc precyzyjniejsze da sie z tym żyć jednak jak na audi powinno być lepiej
~JG
S3 Hatchback 3d 2.0 TFSI 265KM 195kW
Przełożenia pozwalają na dobre wykorzystanie mocy, skoki lewarka przeciętne (zawsze można założyć shortshifter ;)). Wybór biegu precyzyjny.
~Bartosz
Sportback 2.0 FSI 150KM 110kW
bardzo sprawa skrzynia (może nie jest to DSG) ale jak na klasyczny automat naprawdę miło i przyjemnie się nią jeździ
~Tomek
Cabriolet 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Biegi wchodzą precyzyjnie ale dość lekko. W poprzedniej A3, biegi chodziły ciaśniej co bardziej mi odpowiadało.
~M47
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Bardzo precyzyjna jeździłem wcześniej Oplem i Nissanem i zupełnie inne światy audi zamiata pod kątem precyzji skrzyni biegów
~Mozolski
Hatchback 3d 1.6 102KM 75kW
Tu nie mogę się do niczego przyczepić. Czasem wsteczny średnio wchodzi, ale to najczęściej kwestia nie do końca wciśniętego sprzęgła.
~Pablo
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
Sprzegło łapie od samego dołu trzeba się przyzwyczaić, krótka jedynka czasem przeszkadza przy wolnej jezdzie w korku.
~MarKli
Sportback 1.6 102KM 75kW
Biegi wchodzą płynnie i precyzyjnie. Szkoda tylko, że brakuje 6-ego biegu. Przy wyższych prędkościach wysoko rosną obroty.
~grzegorz
Sportback 2.0 TDI CR 140KM 103kW
jak to w audi: bardzo dobrze zestrojona, bardzo płynnie i delikatnie pracuje bez najmniejszego wysiłku można zmieniać biegi.
~kalaszek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Skrzynia DSG bardzo łądnie sobie radzi, praktycznie nie czuć zmiany biegów, łopatki przy kierownicy, zmienia biegi bardzo szybko.