Lista ocen Audi A3 8P Sportback (41) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TOmek
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Uwierzcie mi że WARTO dopłacić do Golfa V czy Leona II - miałem te 2 auta na oku szukając nowego samochodu. Wsiadłem do A3 i nie miałem żadnych wątpliwości co kupię!!! Nieco przeraża cena - ale warto dopłacić za banana na twarzy ); Seat w środku nieporównywalnie brzydszy i gorzej wykonany, a Golf materiały ma równie przyjemne ale jakoś nie uderzają do mnie. W klasie tych aut to droższe jest tylko BMW 1 i 3.
~lukasz
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód w salonie jest drogi jak na kompakta. Ale po tylu latach użytkowania widzę dlaczego... Jeśli ktoś chce mieć auto, w którym nic po 200000 kilometrów w środku nie skrzypi, nie trzeszczy, będzie zadowolony. Poza tym brak awarii. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to będzie czuł się komfortowo w innym, tańszym.
~zwijaczxxx
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód może i drogi. Za te same pieniądze możemy mieć samochód młodszy przynajmniej o 3 lata i to z bogatszym wyposażeniem. Jednakże trwałość materiałów oraz jakość wykończenia sprawiają, że ten samochód pomimo upływu lat wygląda jak nowy, o czym nie można powiedzieć o tańszych modelach innych marek.
~D71
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Moim zdaniem cena A3, szczególnie tych po liftingu jest mocno przesadzona. Nie wmawiajmy sobie, że jesteśmy poziom wyżej od Golfa bo wcale tak nie jest, także jeżeli komuś nie zależy na wyglądzie zewnętrznym to wolałbym zostać faktycznie w tym Golfie.
~As
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Tu chyba nigdy nie jest za dobrze, biorąc pod uwagę nowy samochód i utratę jego wartości po wyjechaniu z salonu. Ja kupiłam autko 2 letnie z salonu i gwarancją. Uznałam , że dwuletni stan samochodu do jego ceny teraz jest ok i kupiłam autko. POLECAM.
~stratus84
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
A3 nie należy do najtańszych a jest to jakby nie patrzeć niezbyt duży samochód. Mimo wszystko warto, wysoka jakość wykonania, fajnie się prowadzi i niezbyt wysokie koszty części przekonują mnie do tego samochodu.
~Mikołaj 26l.
Sportback 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Jak na moje potrzeby i oczekiwania oraz posiadany wtedy budżet, nic dodać nic ująć. Może nie ma w każdym miejscu skóry ale zastosowane materiały cą miłe dla oka i w dotyku. Nic nie skrzypi i nie wyciera się.
~Piotr
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
No tak nie wszystkich stać, ale teraz zrozumiałem za co się płaci, że to jednak nie VW a by się wydawało że Audi to tak jak by to samo. To jest jakość, za którą się płaci, która procentuje.
~jasiek
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto w środku i na zewnątrz może się podobać. Nic nie puka, nic nie stuka, materiały wewnątrz kabiny bardzo wysokiej jakości. Myślałem o fokusie ale jednak dołożyłem troszkę pieniędzy i kupiłem A3.
Dziennik kosztów dla Audi A3 8P Sportback
6,6
7,7
~Tomek
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Wart jest swojej ceny! Szukając nowego auta zakochany byłem w Seacie Leonie, przez przypadek wsiadłem do A3 i co? w stronę Leona już ani razu nie popatrzyłem ! A3 bije na głowę jakością wykonania w środku!
Audi A3 8P Sportback