Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2001 (22) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek PRUDNIK
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
po przejechaniu 70000km od kupna wymieniłem między innymi rozrzęd komplet, 2 razy zawieszenie klocki, tarcze,łożyska 3stuki, sprężyny amortyzatory ,termostat,uszczelke pod miską,napinacz paska klinowego, pasek klinowy bo pękł .Do wymiany pozostało zaciski tył,klocki, tarcze tył,nagrzewnica, KOSZTY UTRZYMANIA; częsci, naprawa,amortyzacja- 14000zł PALIWO około 16000
~Damian
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Części są bardzo drogie. A niestety jest wiele upierdliwych rzeczy, które się psują (poza eksploatacyjnymi). Ogólnie samochód non stop wymaga naszej uwagi (poza silnikiem). Lubię jeździć w 100% sprawnym autem i aż boję się przeliczyć ile na ten samochód w ciągu ostatnich 2 lat wydałem. Myślę, że dużo się nie pomylę jak podam kwotę rzędu 7.000zł.
~Pasqual
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Cóż Diesel sprawność diesla jest większa niż benzyny więc więcej pary idzie w napęd a nie w ciepło. Wniosek prosty dłużej się nagrzewa. Dopóki się nie nagrzeje pali sporo. Tak że A4 z dieslem raczej na trasę wtedy pali śmiesznie mało. W mieście w sumie też nie ma tragedii.
~maniekxx
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
zużycie paliwa ok 6l/100km ceny przeglódów ok porównywalne do innych marek w tej klasie najbardziej ci mne zdenrwowało to przednie zawieszenie jak wymieniać to na lepsze niestety też cena jest odpowiednia tanie zanienniki nie dają radry
~saciq
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Moim zdaniem to ekonomiczne autko zużycie paliwa w mieście od 6,33 l/100km w górę a miasto/trasa zjechałem nawet do 5,25 l/100km specjalnie się nie spinając. Auto mam niecały rok z napraw jakie miałem to wymiana tylnich tarcz i podkładki pod wtryskami.
~by.Pape
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zużycie paliwa jak na tak duży i cieżki samochod jest zaskakująco niskie. przy spokojnej jeździe na trasie 4,5l/100km. w mieście potrafi wciągnąć góra 6,5l/100km. Najwiekszą zmorą dla portwela jest... ...PRZEDNIE ZAWIESZENIE!!!
~Paweł
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Mało pali naprawy przez ostatni rok pochłonęły mnie ok 20 zł nie licząc wymiany oleju etc wymiana olej 5w/40 Valvoline 114 zł komplet filtrów 55 zł powietrza oleju kabinowy wszystko łatwo można wymienić samemu
~rafizg
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
zuzycie paliwa zadowala bo po trasie 5,5 miasto 6,5-7.0, jezeli chodzi oceny czesci to kosmiczne czasami ale jak sie dobrze poszuka to zamienniki w miare przyzwoitych cenach mozna gdzies wyhaczyc
~cincinati
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
kupiłem auto, które miało być przede wszystkim rodzinne i ekonomiczne i a4 takie jest, 90km w zupełności wystarczy przy czym koszt utrzymania jest naprawdę mały
~ArturGrodziskWlkpPGO84XXXX
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Diesel ON Trasa 4,5L/100km, miasto 6,8L/100km. jedyny udany ropniak jaki mmiałem. Szuksć tylko zadbanych egzemplarzy a odwdzieczą się długą trwałościa.
Audi A4 B5 Avant