Lista ocen Audi A4 B5 Avant 2.5 TDI 150KM 110kW 1997-2001 (23) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~280E
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Auto uzystkuje juz kilka lat i nigdy mnie nie zawiodlo. Poprzedni wlasciciel zainwestowal w calkowita regeneracje pompy wtryskowej. Ja po zakupie zregenerowalem turbo oraz wymienilem hydraulike w glowicach razem z walkami (zestaw Ruevilla). Silnik nie wkrecal sie powyzej 3 tys obr i slyszalnie sie "dusil". Okazalo sie ze 5 zaworow jest nieczynnych gdyz hydrauliczne regulatory luzu zaworowego sa martwe i pospadaly z nich dzwigienki. W...
~jarekp_1986
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Najmniej spaliła 6.6 na autostradzie 400 km na tempomacie ok 120 km/h czasem szybcie czasem wolniej.Na trasie podczas walki z tirami wychodzi ok 7.0-7.3.W mieście jeżdzę mało.Przy takiej naprawdę dymamicznej jeżdzie na trasie, trochę w górach, troche ale za to szybko po mieście wyszło ostatnio 7.7.Jak na 150 km i automat nie jest to bardzo dużo ale mogło by byc troche jednak mniej.Omega 2.2 dti paliła przy podobnej jeździe około pół literka...
~Przemek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Zużycie paliwa bardzo dobre(na plus) w mieście w zimie pali koło 7,8-8 litrów przy spokojnej jezdzie... bo 10 tez potrafi zjeść. Na trasie najniżej udało mi się zejść do 5,4 litra przy 120-130 km/h na 6 biegu(autostrada,niemcy) wiec jest OK. Ceny częsci nienajgorsze dla przykładu filtr paliwa kosztuje 60zł(Bosch) a kabinowy z aktywnym węglem 79zł(Bosch) zaminniki jak naprzykład Filtr Oleju dostałem za 12.80zł(nieznana polska firma)
~Tysiek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Zużycie paliwa rewelacja (średnio 8 litrów przy mieszanej jeżdzie) na 150 KM. Ceny napraw i części do zniesienia (w końcu to nie "maluch"), coś za coś. Naprawim tylko u jednego zaufanego mechanika. Jeżeli się wszystko robi od razu jak auto się upomni i wymienia się oleje , filtry itp. co 15000 km to jeżdzi jak złoto.
~www.tomboy.pl
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Super - to doceniam w moim A4. 150 km a przy mojej naprawde ciezkiej stopie i jezdzie w sumie tylko po W-wie nie przekraczam 10 literków. W połączeniu z mega wyposażeniem (10 air-bag, full opcja) sprawia ze to chyba moje najlepsze auto.
~apo@astercity.net
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Porównując do poprzednich aut (opel, ford) - spodziewałem się cen sporo wyższych. Ostatnio wymieniałem żarówki w xenonach i pozytywnie zaskoczony zapłaciłem sporo mniej w autoryzowanym serwisie Audi niż za tą samą usługę w Oplu Omega.
~kierowniczka
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Jeździ się przyjemnie, przyspiesza bardzo fajnie, wiec z wyprzedzaniem czy ełączeniem się do ruchu nie ma problemu, ale spalanie jak na dzisiejsze standardy troche za wysokie. ale... w koncu auto ma 16 lat...
~Robert
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
w mieście 10, ale w trasie bez deptania nawet 6,5 do 7. Tylko ten silnik... niestety droga pompa paliwa i takie tam:), ale jego praca, osiągi, komfort i prowadzenie wszystko rekompensuje.
~Kierowca
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
spalanie(ogromny szok,starym sposobem do pelna na stacji i lecimy 107km Wroclaw-Opole(glogowska shell tankuje i nie wierze miesci sie 4,75 litra szok,szok,szok srednia predkosc jazdy 160 na godz
~Maciek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Ekonomicznosc auta daje sporo do życzenia w cyklu miejskim,za to na trasie możemy \"podciągnąc\" śrtednią.Poza tym to nie jest wersja silnikowa dla kobiet na zakupy.
Audi A4 B5 Avant