Lista ocen Audi A4 B5 Avant 2.5 TDI 150KM 110kW 1997-2001 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarekp_1986
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Dobry,sprężysty, wystarczająco komfortowy a jednocześnie dający możliwośc bezpiecznej i szybkiej jazdy.W miarę cicha praca.Minus to napewno mała żywotnośc i wysokie ceny częsci jak narazie jednak nic nie wymaga wymiany oprócz amortyzatorów z prawej strony auta którę są duzo bardziej zużyte od tych z lewej( polskie pobocza ).Wspomaganie średnio wydajne ale za to pewne przy dużych prędkościach.
~apo@astercity.net
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Auto 8 letnie, a po prawidłowiej eksploatacji i wymianach elementów typu końcówki drążków - bez najmniejszego zarzutu. Trzyma się drogi jak na szynach, nie stuka, płynnie przechodzi nierówności. Oczywiście wagę przywiązuję do sezonowej wymiany opon, co ma na pewno wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy.
~kierowniczka
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Prowadzi się dość pewnie, ale, jako że lubię jeździć dość agresywnie, a tym autem jak narazie neiwiele przejechałem, ciągle nei czuję sie w nim do konca pewnie. Choć niczym nieprzyjemnym jak na razie sie nie wykazał
~Maciek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Auto prowadzi się bardzo dobrze.Jedyne uwagi można miec do przedniego zawieszenia,które krótko ujmując nie było zaprojektowane na polskie dziurawe drogi.Na tych \"gorszych\" drogach należy jechac trochę delikatniej.
~otis8@o2.pl
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
za trzymanie sie drogi i tłumienie dałbym 5 ale za niezawodnosc daje 1!! do tego mam fabryycznie obizone...co uniemozliwia praktycznie przejechanie progów...do zmiany. zaczeło tłuc chyba przegub..
~Przemek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Wielowachaczowe zawieszenie robi swoje... bardzo komfortowe i wyśmienicie trzyma sie drogi(lepsze moim zdaniem niż w Fordzie Focusie)...żeby tylko więcej KM wytrzemywało(60tkm i nowe wachacze...)
~robik
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Wielo wahaczowe zawieszeni marzenie trzyma sie swietnie drogi sunie jak po szynach,tylko na naszych dziurach szybko sie wybija!
~280E
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Prowadzi sie jak po sznurku, zawieszenie orginalne a auto ma 17 lat! i 300 tys km przejechane!
~Maniek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
z jazdy byłem zadowolony z pracy esp asr i abs nawet mercedes niema takiej kontroli trakcji
~trewim@op,pl
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
samochód prowadzi się jak po szynach, dobrze się trzyma drogi, dobrze się resoruje na nierównościach.
Audi A4 B5 Avant