Lista ocen Audi A4 B5 (16)

3,2
~makron
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
mam mieszane uczucia co do Audi A4B5 quattro. Z jednej strony precyzyjne zawieszenie i prowadzenie, super oszczędne spalanie przy stałym napędzie na 4 koła (5l/100km, 90% trasa, spokojna jazda). Z drugiej strony wiele usterek, które psują obraz tej marki (częste i liczne wycieki oleju z silnika i układu napędowego, awaria immobilizera, pęknięta sprężyna zawieszenia, szybko zużywające się łożyska kół, itd.). Być może część z tych usterek to...
~zywczok6
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Jeśli ktoś poszukuje niezawodnego auta rodzinnego czy tez do użytku w firmie polecam. Silnik szanowany was nie zawiedzie a napęd quattro da sporo frajdy i bezpieczeństwa zimą. Jeśli ktoś szuka wrażeń to nie przy tym silniku. Tuning nie wchodzi w gre. Zdrowego diesla szkoda męczyć a modyfikacje podnoszace moc znacznie skróca jego żywot. Chip tuningu także nie polecam. Nie kupił bym drugi raz ze względu na małą moc. Auto dobre dla kogoś kto lubi...
~Skyline27
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Silnik Jest bardzo elastyczny pomimo dwóch mostów bardzo dobrze radzi sobie z Tą budą od najmniejszych obrotów już startuje super;) (Silnik)
~janek
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Jak na tą masę pojazdu i napęd na 4 koła auto nie oferuje rewelacyjnych osiągnięć. Owszem jest dynamiczne i szybkie, ale nie wciska w fotel (Silnik)
~mamarcin@gazeta.pl
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Solidny samochod (moze poza wahaczami w polskich warunkach) za ktory trzeba troche wylozyc porownojac do innych marek. W praktyce niewielka utrata dynamiki ze wzgledu na quattro w porownaniu z fwd, okolo 1 l paliwa wiecej a frajda z jazdy i wieksze bezpieczenstwo. Poza tym w mojej opinii piekna linia nadwozia :) Osobiscie jestem bardzo zadowolony i polecam ten model.
3,1
~Marcin, nymartinez@onet.pl
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Przekombinowana konstrukcja zawieszenia przedniego zupełnie nie zdaje egzaminu w Polskich realiach (zrówno częstotliwośc wymiany jak i ceny wahaczy i łączników są za wysokie), zbyt wysokie ceny części zamiennych ( nie mówiąc o serwisie) a także atrakcyjność wśród złodzieji ujemnie wpływają na atrakcyjność samochodu . Głównymi atutami są dobry elastyczny silnik, w miare komfortowe zawieszenie, wygdne przednie siedziska, a także walory estetyczne.
~robertb_s@poczta.fm
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Silnik jest świetny - mało pali, jest dynamiczny i niezawodny. Znajomy mechanik twierdzi że jest tani w serwisowaniu. Prawie nie bierze oleju, po 5000 km dolałem ok. 0,2 litra a ma przebieg (potwierdzony w serwisie) prawie 250 kkm. Jedynie drażni mnie kultura pracy na zimno, jak jest rozgrzany to wszystko jest OK. (Silnik)
~EMSI
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Autko bardzo fajne nie jest to jakaś strzała na polskich drogach ale radzi sobie ;)z seryjnych 110km silnik < AFN > bez żadnych przeróbek czy wycinania katalizatorów itp w 4 osoby na pokładzie do 200km/h sie zbiera oczywiście nie w 10s ;)
~Jakub
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
jak dla mnie idealnie. moze trochu mały bagażnik ale tak to wszystko super polecam wszystkim ten samochód bo naprawde warto. nalezy jednak szukać samochodów sprawdzonych i z pewnych zródeł gdyz mozna się naciąć.!!
~Darek69
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
jak na stosunkowo cięzszy samochód od zwyklych bez Quattro to nawet dobrze (Ergonomia)