Lista ocen Audi A4 B5 (708) - Całokształt

Na liście zabraknie 668 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Auto komfortowe, mimo silnika 1.6 101Km, które przez większość użytkowników tego auta było zawsze odradzane, to kupiłem auto i jeździło mi się nim sprawnie. Drogie w utrzymaniu ze względu na zawieszenie - z przodu jest 8 wahaczy, jak jakaś guma pójdzie, to trzeba wymienić cały wahacz za 150-200 zł, a nie gumę za 30 zł jak w innych autach. Ja przez niecałe 2 lata wymieniłem 6 wahaczy.
~misiek109
Avant 2.6 quattro 150KM 110kW
Ogólnie fajne auto, super napęd quattro, dla rodziny trochę ciasny w środku ale tragedii nie ma. Bardzo pewnie się prowadzi. Jeżeli chodzi o wady to 2,6 jest trochę za słaby do quattro i przez to spalanie jest spore(u mnie śr. 13l) ale za to silnik nie wyżyłowany trwały i bezawaryjny. Polecam ale warto szukać zadbanych 2,8 12v lub 30v, większa frajda z jazdy przy tym samym spalaniu.
~Only A4 B5 1.9TDI
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi a4 kupiłem jako 2 letnie wiec wiem co mam, przebieg jeździ bez problemów silnik poza wymiana oleju, rozrządu filtrów, pędzi jak ta lala Auta nigdy nie zamierzam sprzedać mimo że jest w białym kolorze i z ubogą wersją wyposażenia, ocynkowana blacha i niezniszczalne 1.9TDI 90km przekonało mnie do siebie taki duży przebieg i ciągnie dalej, nie wyobrażam sobie by inne auto tak mogło dużo przejechać,
~Darek Gdynia
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto sprawia wrażenie delikatnego- a wcale takie nie jest.POtrafi pozytywnie zaskoczyć solidnością wykonania. Trzeba dbać jak o każde inne. MOja rada- lać paliwo z górnej półki / ja jeżdżę tylko na diesel shell V-power/. Koszt wysoki ale auto nadrabia bardzo małym spalaniem. Nadto, lać olej- najlepiej pełny sentetyk / Castrol egde 5W-40/. Ponownie muszę dać ocenę- doskonale- ocena dobrze za mała.
~Weiter
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Ogólnie jestem zadowolny z automatu, z wygody jazdy na równych drogach (samochód poprostu płynie :-) W miarę prosta budowa silnika sprawia, że większość serwisowych napraw robię sam (poza zawieszeniem ponieważ nie mam podnośnika). Silnik nadaje się do tuning, można z niego spokojnie wyciągną 300KM przy umiarkowanych kosztach. Ogólnie polecam dla osób, dla których koszty paliwa nie będą udręką
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj daję zdecydowanie nawet i 10. Może i samochód nie jest tani w eksploatacji, ale na pewno bezpieczny. To największa zaleta tego samochodu. Dzięki niemu żyję. Wypadek, kilkakrotnie koziołkowałem przód tył. Samochód do kasacji... Jednakże duża strefa wgniotu, dobrze wyprofilowane siedzenia, poduszki, a przede wszystkim gabaryty uratowały mi życie. Daję 5, ale gdybym mógł dałbym 10.
~kapitan bomba
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Bardzo dobrze sie prowadzi,mimo 101km daje rade na drodze,silnik lubi wysokie obroty,wtedy jakos przyspiesza,nawet na gazie nie ma problemow z wyprzedzaniem,choc wtedy jego predkosc max wynosi 175km/h zeby dal z siebie wszystko trzeba przelaczyc na bezyne,ten kto pisze ze jechal silnikim 1,6 205km/h to klamie,w ciagu 6 miesiecy 3 razy wymienialem palec i kopolke,poszedl tez rozrusznik,
~lolo
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
to już mój drugi NIEMIECKIE \"CUDEŃKO, i chyba ostatnie!:( po rocznej eksploatacji dałem sobie spokój, nie dość że wydałem na niego kupę kasy to jeszcze ciągłe dokładki do zawieszenia i problemy z silnikiem mnie wykończyły! zresztą czego można się spodziewać od wyjeżdżonego złoma;( ...zresztą jest tyle innych pięknych samochodów że nie warto łakomić się na te szczerze przereklamowane stare dojczwozy
~tomekkkk
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
POLECAM WSZYSTKIM TO AUTO! 110 KM jest naprawde zwawe, auto jest przestronne, w miare komfortowe i niezawodne i oszczedne! Silniki TDI to klasa sama w sobie, tak jak Audi. Mimo ze mam ciezka noge, to auto sprawuje sie super i niezawodnie. Wyglada zgrabnie a przy tym oferuje calkiem sporo miejsca. Jedynym minusem jest kultura pracy silnika i slabe wyciszenie, no ale nie mozna miec wszystkiego.
~Pasti
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Autko oceniam naprawdę wysoko. Z przodu jeszcze nic nie robiłem. Co do 1.8 naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył ten silniczek, wystarczy o dynamicznej jazdy jednak \\\"rajdowcom\\\" polecam 1.8T. Koszta utrzymania nie są tragiczne (duża ilość zamienników dobrej jakości) ale na pewno nie najtańsze. Jedno to auto ma w sobie od roku gdy otwieram garaż na mojej twarzy pojawia się \\\"banan\\\" czego i wam życzę.