Lista ocen Audi A4 B5 (248)

~Rafał S.
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
naprawde polecam to auto ładne i komfortowe jestem bardzo zadowolony z tego samochodu
~Szata
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Nic nie robione od 255 tyś km (tylko olej) Cichutko mruczy!!! Stary ale jary (silnik na płaskim wyciąga 200 km/h)Jak na taki przebieg uważam że świetny silnik!!! (Silnik)
3,3
~Arras
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
po 5 latach użytkowania audi samochód był często w serwisie, dobrze ze mamy dużo zamienników, jakościowo nie odbiegających od oryginałów
~aku0404
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
auto wmiarę tanie, ładne no i audi ocynk blacha i takie tam stosunkowo nie drogie jak na te roczniki za markę audi
~ janusz
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
a4 1.6 przerost treści nad formą 124tyśkm org.przebieg osobiście sprowadzany serwisowany do 114tyskm atu coś skrzypnie jęknie itp na nasze drogi porażka,5 bieg b. krótki 3000 tys. obr.przy 100km.h jak w starym polonezie auto dla kierowców lubiących jeździć zgodnie z przepisami to wtedy b. polecam ja go nie lubię żona uwielbia duży pozytyw to niskie spalanie
~Fusel
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Samochód z tym silnikem nie nadaje sie dla tych którzy lubią dynamicznie jeździć , na trasie przy prędkościach ponad 120 km/h to już bardzo słabo przyspiesza mimo tego że leciałem nim 203km/h . Ale za to on nadaje sie dla tych którzy lubią jeździć zgodnie z przepisami :) Jeśli śmigasz dynamicznie to nie kupuj samochodu z tym silnikem.
~Tobiasz"mc
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
autko fajne! Dobrze sie nim jezdzi ja mam za słaby silnik 101 koników. Troche mi wydech pordzewiał.ale reszta jest OK!!!!!
~reyden
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Autko dobrze się prezentuje nawet w roku 2020 często słysze ;), świetnie sie prowadzi, jakość wykonczenia wnetrza jest bardzo dobra, drogie wymiany częśći i ogólnie dbanie o niego sporo kosztuje, no i te nieszczęsne wahacze, które dostaja po dupie na dziurach i przejazdach w mieście przez szyny tramwajowe, ale przyjemność z jazdy przeważa, nad kosztami eksploatacji mimo wszystko, mało awaryjne w moim przypadku, no i trzeba mieć instalacje...
~CYC
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
naprawde dobry samochod ładny i wygodny na trasie ekonomiczny .
~dareck
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Sprowadzony z Niemiec, delikatny wyciek z lewej strony silnika od góry, poza tym sugeruje wiekszy silnik do takiego auta, chyba że ktoś na emeryturkę, dopiero na miejscu zauważylem pekniety kolektor ale to ujdzie (Silnik)