Lista ocen Audi A4 B5 (248)

~Lesław
Avant 1.6 i 101KM 74kW
Auto bardzo fajne. Ogromny plus za ogólne wyciszenie (czuć, że to klasa PREMIUM), silnik i zestrojenie ze skrzynią biegów daje przyjemność z jazdy. Komfortowe zawieszenie pochłania nierówności całkiem, całkiem.
~kazio284
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
za całokształt daje ocenę dobrą gdyż auto jest świetne ale niestety nie z tym silnikiem.
~OOOO
5 z minusem !!! musz za wahacz tyle dac !!! ehhh
~Pierus
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Dobre auto dla rodziny ale też dla ludzi ze sportowym zacięciem. Ogólnie to bardzo mi przypadło do gustu ale, to rzecz wzgledna. Brakuje troche mocy przy silniku 1,6. Prowadzi sie dobrze. Narazie bez wiekszych usterek i wad zobaczymy co dalej.
~kosmo
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
ogolnie autko jest supr nie mam do niego zastrzezen
3,4
~chillouter@neostrada.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
nigdy, przenigdy nie dam sie nabrać na zakup dużego ,moim zdaniem auta z małym silnikiem. zbiera sie jak koń pod góre, a przy 110km/h na ostatnim biegu ma już wysokie obroty także jeżeli chcemy podróżować przy 130-150km/h musimy liczyć się z tym że auto sie będzie zużywało szybciej, będzie więcej paliło i do tego wszystkiego na dodatek będzie buczało. (Silnik)
~RychuZdw
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
jedyne problemy jakie miałem to uszczelka pod głowica (Silnik)
~JonaszAudiFan
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Moje Audi A4 jest z grudnia 1994r i nie wiem dlaczego nie można wybrać opcji tego rocznika ale cóż, Autko mam 5 lat jestem zadowolony założyłem 4,5 roku temu LPG i Audi ładnie śmiga do dziś, mocy do agresywnej jazdy to nie ma ale w zupełności wystarcza do spokojnego przemieszczania się, co do wyposażenia moja wersja to zwykły golas, ani el. szyb, ani klimy, i nie mam zamiaru zamienić ją na coś innego zakochałem się w tym aucie, mało awaryjne,...
~czarny
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
prosta konstrukcja do normalnego poruszania dla spokojnych kierowcow (Silnik)
~franklin
Avant 1.6 i 101KM 74kW