Lista ocen Audi A4 B5 (248)

~posiadacz audi
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
daje 5 za wykończenie materiały mam ładne dewno chyba bo nie wiem ale naprawde ładne :) nie za wielkie spalanie , niskie opłaty ubezpieczeniowe 1595 pojemnosci i wazna sprawa zwraca uwage osob ktore wsiadaja naprawde audi ma wykonczenie i srodek ładny i estetyczny nie drazni mnie i paszerow lastik tylko spokojne stonowane tworzywo z drewienkiem i elementami chromowanymi , nie potrafiłbym wsiasc do innego auta chyba ze to jaguar albo mercedes...
~keermit04
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
do ideału jeszcze troszke brakuje ale. ocena -5 jak najbardziej...
~mac1981
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Przy tym silniku (1.6) trzeba go trochę wkręcić na obroty - raczej mało elastyczny , ale coś za coś (albo ekonomia albo wygoda)... przecież to tylko 1.6 jak na auto tego gabarytu i masy. Ogólnie jakoś sobie radzi, raczej niezawodny (nigdy nic złego z nim się nie działo , a przejechałem nim ok. 75 tys. km). (Silnik)
~Mortassi
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Generalnie samochód dobry, stylowy, nie mam się do czego przyczepić. Koszt wielowahaczy jest spory jednak po założeniu dobrych części możemy cieszyć się długą jazdą i możemy zapomnieć o kolejnej wymianie tych części.
~macsi@interia.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
podczas jazdy w gorach mialem bardzo nieprzyjemna sytuacje, bylo slisko a ja na kierownicy czulem jak kola przednie rozjezdzaja sie w przeciwnym kierunku. Musialem jechac ok 20-30km/h wszyscy nawet kierowcy fiatow 126p wyprzedzali mnie. PO powrocie z gor odrazu odwiedzilem diagnostyke i okazalo sie ze wszystko OK. Wiecej taka sytuacja mi sie nie przytrafila. Pomimo tego moja A4 oceniam na 4 z duuuzym +
3,7
~Farmer
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Auto jest ponadczasowe. Ma już więcej niż 20 lat, a ciągle wyglądem nie odbiega od aut widywanych na ulicach. Przez wiele lat awarii może nie być, jednak jak awarie się zaczną będzie trochę gorzej.
~Semirulez!
Avant 1.6 i 101KM 74kW
1.6 dla mnie wystarczający ale jak wsiądzie jeszcze komplet osób to wtedy powolutku :D (Silnik)
3,7
~Paweł mezo1986@op.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
auto sprowadziłem 2 lata temu z Niemiec. Od razu założyłem gaz, obniżyłem zawieszenie i założyłem niskoprfilowe 17\". Jestem zadowolony z tej marki i najbliższym czasie też planuje zakup nowszej A4.
~Yo men
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
-5 bo samochod jest godny polecenia ... jedyna wada jest czesto zbierajaca sie woda po myciu pod maska zaraz przy akumulatorze ... to nie jest grozne i nic sie nie dzieje ale nie wypada zeby po kapieli nasza audiczka chlupała woda pod maska ... po ok 10 15 minutach woda wylatuje .
~Franco
Avant 1.6 i 101KM 74kW
Ze względu na wiek pojawiło się kilka napraw (wspomaganie+zawieszenie+elektryka nawiewu/chłodnicy), ale z reguły wynikały z eksploatacji, dlatego auto prawie niezawodne, można na nim polegać, oczywiście jeśli pomaga w tym dobry mechanik; koszty utrzymania i napraw nie są wygórowane.