Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (48) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 122 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JaUwielbiamJa
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
nie jest źle bo części tanie, nigdy nie było tak, że zawiodło w trasie. Ten silnik dobry jest dla majsterkowiczów bo czasami wystarczy tu przeczyścić tam coś delikatnie poprawić i drobne usterki się naprawiają tak samo jak z drzwiami trzeba często je poprawiać aby było bez szumu w aucie. Często pada termostat i czujniki oleju. ja wymieniłem 3razy termostat wahlera w ciągu roku i 2razy czujnik ciśnienia oleju.
~Daniel R. puteau@go2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jedynym mankamentem tego samochodu sa te cholerne przednie wahacze (drogie to badziewie) ale i tak kocham swoja fure. Aha - jeszcze bede musial dac przetoczyc tarcze hamulcowe bo juz sie troche wyeksploatowaly ale to w koncu 10-latek ;)
~mario.z1@o2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Żadne drobiazgi mi się nie zepsuły. A największy ubaw mam jak niektórzy sąsiedzi w bardzo mroźne poranki wchodzą prze bagażniki do swoich fordów, Fiatów. Nie smarouję uszczelek na zimę, bo nie ma takiej potrzeby.:):)
~bastek23
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Czujnik temperatury przekłamuje (zaniża) ale tragedii nie ma. Spalony silnik szyberdachu - już tak kupiłem i na razie nie mam potrzeby tego naprawiać - jest możliwość otwarcia ręcznie więc tak to robię.
~Kinius
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Mam problemy ze zbiornikiem paliwa.Juz wymienilemzbiornik paliwa,pompke paliwowa oraz plywak na nowe i nadal zle wskazuje mi ilosc paliwa-wskazowka szalejeopada i sie podnosi tzn.balansuje.
~slawomir66@interia.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
czesto, chyba zbyt czesto, zapala sie kontrolka rewizyjna .przy odczycie okazuje sie ze to końcówki wtrysków.mechanik twierdzi ze to owszem wtryski ale powód taki- złe paliwo
~PIOTRP
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
AUTO JESZCZE NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁO I NIECH TAK ZOSTANIE.WSZYSTKO ROBIONE NA CZAS I TERMINOWE PRZEGLADY DAJA REZULTATY W POSTACI NIEZAWODNOSCI
~Pasti
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Rok użytkowania: - wymiana amorków z tyłu (pierwszy raz za żywota mojej A4) - wymiana końcówek drążków kierowniczych - wymiana przewodów zapłonowych
~QBEEEEEE
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Auto ma 11 lat czasem ma prawo coś się zepsuć. Autem wcześniej jeździała oaba nie dbające o nie i ciągle ma mcoś do roboty. Ale nigdy nie zwiodło mnie.
~seb-k
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
No auto generalnie się nie psuje. Jakość to jakość. Podobnie jak w trzech innych Audikach zepsuła się tylna wewnętrzna klamka od drzwi. Ale nic więcej.
Audi A4 B5 Sedan