Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 2.6 150KM 110kW 1995-1997 (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~N. P.
Sedan 2.6 150KM 110kW
Piękny samochód ze sportowym temperamentem na każdą w zasadzie kieszeń. Zalety: Niezawodność, Ekonomiczność, Duże poczucie bezpieczeństwa, Sportowy charakter. Wady: Twarde zawieszenie, Wentylacja żyjąca własnym życiem, Dziwny bagażnik (porażka całkowita). Nigdy przedtem nie byłem zwolennikiem AUDI zawsze miałem Mercedesa modele 116, 123. Zawsze będe uważał że Mercedes jest bardziej komfortowy i jeszcze mniej awaryjny ale za to ma zbyt...
~koala
Sedan 2.6 150KM 110kW
Niskie spalanie średnio 12 l. gazu. Za 100zł trzeba zalać benzynki na odpalanie - starcza na 2 miesiące. Dbać o naprawy bieżące i wymianę płynów, a na pewno do 600.000 km dotrwa :). Polecam. Miałem 5 letnie auto i awarii co trochę. W przyszłości na pewno nie będę patrzył na rocznik tylko na stan auta.
~Mariusz
Sedan 2.6 150KM 110kW
Nie wiem dlaczego wszyscy mowia o slabym zawieszenia tych aut to juz moja druga a4 i jesli chodzi o zawieszenie to tylko koncowki drążka musialem wymieniac a tak jak jezdze na przeglady to % amortyzatorow praktycznie nie spada. a dziur akurat jest dosyc sporo... a jezdze codziennie
~szoszo
Sedan 2.6 150KM 110kW
Ogolnie autka sa bardzo udane, jednak trzeba o nie dbac i niestety w mojej ocenei nie nadaja sie do codziennego uzytku po naszych dziurawych drogach. Napewno Audi A4 nie moze byc tez samochodem rodzinnym, o luznym zapakowaniu wozka mozna zapomniec.
~Artix
Sedan 2.6 150KM 110kW
Przyjemne,niezawodne,dobrze wykonane,dynamiczne kompaktowe auto.Niekoniecznie dla rodzin wielodzietnych,ale dla pary owszem.Komfort wystarczający do codziennego poruszania się.
Sedan 2.6 150KM 110kW
Auto wydaje mi się toporne komfort jazdy mógłby być lepszy drogie w eksploatacji ... za te siano szału nie robi może wygląd oko przyciąga ale to nie wszystko
~SEWERYN
Sedan 2.6 150KM 110kW
auto zgrabne,funkcjonalne,odporne na korozję,dynamiczne oraz dobrze sprawdza sie w ruchu miejskim,zawieszenie jest do opanowania
Audi A4 B5 Sedan