Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 (70) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest dobrze lecz przy szerszych oponach czuć nierówność drogi na kierownicy. A taka ocena bo zawieszenie dość twarde czyli czuć każdą dziure a dziwne bo na zakretach takie jest dziwne uczucie przechylania i niepewnosci.
~krzysiek28071971@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Przez okres 3 lat wymnieniłem zaledwie dwa łączniki (koszt jednego z założeniem 50 zł)i dwa wahacze (koszt jednego z założeniem to 200zł), oraz dwa amorki tylnie.Na samochód z takim przebiegiem to naprawde niezle
~Zima30
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
prowadzenie perfekcyjne, czucie samochodu też, ale co do przedniego zawieszenia można mieć zastrzeżenia, mogłoby być trwalsze, ale polskie drogi też robią swoje, przy tylnym zawieszeniu nic nie robione a przebieg wybil 270 tys km
~KALIBER GTS
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Poza kosztami związanymi z naprawą super. Nadaje sie do dalekiej turystyki jak i do mieskiego \"ścigania\" bardzo przewidywalny i nawet po wprowadzeniu tyłu w poślizg łatwy do opanowania.
~ravq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Układjendny rewelacyjny, tylko szkoda że trzeba było za to słono zapłacić w postaci częstych wymian wahaczy, ale auto rewelacyjnie trzymało się drogi, pewnie wchodziło w zakręty, nie czuć prędkości.
~PiotrRz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Przednie zawieszenie podobno się sypie, tył na belce. U mnie na razie nic się nie dzieje. Przy pełnym skręcie coś wyje, mają to wszystkie znane mi Audi B5 - chyba wada konstrukcyjna.
~ernolb@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
o ile sama jazda sprawiała przyjemność wiadomo wielowachaczowe zawieszenie to już kupno tych elementów nie należy do przyjemności.strasznie drogie zawieszenie dla bogatych .poprostu nie na nasze drogi
~audi36@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu jest problem , jak na nasze dziurawe drogi to zawieszenie jest za delikatne, szybko wybijaja sie wahacze, niestety koszt orginału jest wysoki a zamienniki to sie okaze ....testuje z firmy dello
~arto
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
komplet wahaczy zaiweszania przedniego ok 1100 zl, wytrzymuje ok 30000 km. poza tym OK, dobrze sie prowadzi na zakretach, stabilny jedzie jak po szynach, zasługa osmiowahaczowego zawieszenia.
~michuer
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
zawieszenie super pod warunkiem nie stosowania chinskich zamieninków przód koszt 1000 zł tył w sumie tylko tulejki max 100 zł , jeśli wszystko jest sprawne nie ma problemów
Audi A4 B5 Sedan