Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 (70) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
posiadam zawieszenie 1BV- komfortowe, jest miekkie ale jezdzi mi sie nim znakomicie. jesli chodzi o wahacze to oczywiście jak sie tlucze to trzeba wymienic i jest piekna cisza :)
~tomiqu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam sedana ale zauważyłem , że niektóre wersje mają twardsze zawieszenie. Prowadzenie na dobrym poziomie, dobrze zbiera się w zakrętach. Układ kierowniczy pracuje lekko i precyzyjnie.
~anonim
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Gdy ma sie wahacze oryginalne lub te za 1,5tys zł wzmacniane nie ma żadnego problemu na dlugie km, no chyba ze wstawimy lub kupimy wahacze za 400zł
~Pucek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Aluminiowe zawieszenie może i jest drogie, może i szybko się wybija (choć ja przez rok nic nie wymieniałem) ale samochód prowadzi się świetnie.
~tomek75
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
na auto rodzinne jest doskonały bardzo dobrze trzyma się jezdni jest pewny w zakrętach nawet przy dosyć dużych predkosciach
~AutoZnawcPareLat
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Zawieszenie wielowahaczowe choc jest drogie to jednak zasługuje na bardzo dobra ocene auto jezdzi jak przyklejone.
~Uzytkownik a4
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód bardziej do jazdy ekonomicznej, Ale bardzo pewnie sie go prowadzi jest przewidywalny, pozwala sie wyczuć
~DARO
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto trzyma się drogi co najmniej tak dobrze jak bmw 3, a przecież to wzór. Wprawdzie zawieszenie zrobiłem - może to dlatego;)
~Zbyszek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto dobrze trzyma się drogi ,komfort jazdy na wysokim poziomie , zawieszenie nie lubi polskich dróg .
~Sajo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo dobry nic dodac nic ująć idelane jak na polskie drogi ,,, chcociaz musze powiedziec ze kocha autostardy te autko
Audi A4 B5 Sedan