Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (109) - Widoczność

Na liście zabraknie 215 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Do tyłu jest ok, gorzej w prawo z pasażerem - głowa, zagłówek i słupek w tym nieco krótkim aucie zasłaniają widoczność. Trzeba się pokręcić i uważać. W kestii pojeżdżania pod słupki oraz wyprzedzania na styk, jazdy w strudze 200 km/h - nie ma sobie równych przy kwocie dwudziestu kilku tysi.
~Bart12
Sedan 1.6 i 102KM 75kW
Wielowachacz to jest to! Auto naprawę komfortowe, dobrze wybiera nierówności, a w połączeniu z dobrymi oponami (osoboscie jezdze na dunlop blueresponse) jest doskonale i bardzo cicho. Fotele i kanapa maja odpowiednia twardosc oraz sa dobrze wyprofilowane.
~lgwozdz
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Do przodu i na boki doskonale. W pewnych przypadkach przeszkadzają słupki \"A\". Do tyłu nieco gorzej ale jak ktoś używa lusterek to nie ma najmniejszego problemu. Jeśli samochód wyposażony jest w czujniki parkowania to jest już rewelacja.
~Edward
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Fotele z podparciem odcinka lędźwiowego i rozsuwane pod uda bardzo komfortowe. Nie sportowo i nie kanapa, dla mnie w sam raz. Mam 188cm. Pasażerowie z tylu narzekali tylko po 3500km w drodze do Hiszpani.
~Picek
Sedan 1.9 TDI quattro 130KM 96kW
Szyby są fajnej wielkości i nie ma problemu z widocznością w żadnym kierunku, jednak odebrałem punkcik za lusterka boczne, które są nieco za małe. Trochę jeździłem SUVami, może mam kiepskie przyzwyczajenia.
~yamaha54
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Brak zastrzeżeń. Zarówno do przodu jak i do tyłu przez tylną szybę widać dużo. Lusterka wsteczne znacznie ułatwiają jazdę nawet do tyłu. Zresztą czesciej uzywam wstecznych jak tylnej szyby.
~Audi fan
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Bez zastrzeżeń. No i ta mała szybka w tylnim słupku!! Szczególnie przu wyjeżdzaniu z parkingu po skosie do tyłu - takie małe a cieszy:) (w MONDEO łatwo wyjechać na ślepo prosto pod inny samochód)
~FMS
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
No cóż kupując to auto wiedziałem, iż ma małe szyby boczne i tylnią. Ale to standard w nowych autach rodziny VW. Daje to ładny efekt, kosztem gorszej widoczności. Ale dla mnie to nie jest problem.
~nie podam :)
Sedan 1.6 i 102KM 75kW
Do przodu i na boki - rewelacja. Przy cofaniu nieco gorzej, ale raczej nie za sprawą samej widoczności, ile wystającego bagażnika, do którego trzeba się przyzwyczaić.
~Anonim
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Wygodne siedzenia. Brak podestu na lewą nogę - inne auta w niższej klasie mają. Brak samościemniającego się lusterka wstecznego, to kolejny minus. Nie licząc ww usterek to spoko.
Audi A4 B6 Sedan