Lista ocen Audi A4 B7 Avant (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Nie jest tanie, audi nie było i nie będzie tanie! Właśnie dlatego, wsiadasz i czujesz, że to właśnie jest audi. Sąsiad zazdrości :-), niektórych rzeczy nie kupisz..., ale audi można!
~Piotr
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Za 180k PLN za nowe auto może są i inne propozycje. Ja kupiłbym drugi raz, ale po testowaniu przez kilka godzin foteli, by nie mieć takiego problemu jaki opisałem.
~Maciek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Za dość niewielkie pieniądze możemy mieć dobrze wyglądające, stosunkowo mlode auto które będzie bezawaryjne oraz nie będzie traciło tak na wartości.
~Piotrek
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
uważam że używane egzemplarze z udokumentowanym przebiegiem i przeszłością są warte swojej ceny. Nowe niestety drogie i żadko nabywane w salonach w PL
~2.7 Tdi 210 Ps
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Jak to audi trzeba sporo zaplacic ale frajda jest.... ubezpieczenie jeszcze troche pozera ale trzeba sie z tym liczyc bo jest to chodliwe auto :)
~Oliwier
Avant 1.6 i 102KM 75kW
Ciężko teraz znaleźć niezajechany egzemplarz, ale warto poszukać bo to udany model i już takich audi nie produkuje.
~Mortassi
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Nie znalazłem lepszego samochodu dla siebie w tej cenie, więc moim zdaniem super. Przede wszystkim, samochód z duszą :)
~xyz
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Jest to normalny stosunek jakość-cena. Niczego nie urywa, za wyposażenie dodatkowe trzeba sporo dopłacić, ale to w końcu Audi.
~jj
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Za te pieniądze można kupić lepiej wyposażone auto konkurencji ale chociażby jakość środka powinna nam to wynagrodzić.
~Andrzej
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Naprawdę jeżdziłem dużą ilością aut i nic gorszego niż wv/audi mnie nie spotkało to jakaś tragedia za olbrzymie pieniądze .
Audi A4 B7 Avant