Lista ocen Audi A4 B7 Avant (175)

~Maciek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Komfortowe, dobrze wyglądające, nie tracące tak na wartości auto. Dobrze się prowadzi, posiada wiele udogodnień, jazda nią to sama przyjemność.
~Piotrek
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Auto bardzo wszechstronne - rodzinne kombi na dalszy wyjazd lub niedzielną wycieczką, SUV z napędem na 4 kapcie, czyli zimą możemy z uśmiechem na ustach wyjezdzać pod wzniesienia, wreszcie sportowiec z osiągami jakich nie powstydzi się oryginalne GTI (6,2s 0-100) vmax 260 km/h licznikowe. Do tego wszystkiego zużycie paliwa które przy powyższych zaletach stanowi wisienkę na szczycie tortu :)
~maroman
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
W ASO nie było akcji serwisowych dla tego modelu co oznacza, ze ten model jest dopracowany. Ładnie też sie prezentuje.
~Grzegorz
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu chociaż jakość podzespołów nie jest już najwyższej klasy i te duże i kosztowne awarie Turbo + Pompo-wtryskiwacze + Głowica to są bardzo kosztowe awarie idące w dziesiątki tysięcy złotych
~lemanek008
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Wygląd z zewnątrz super, wewnątrz poprawnie do bólu, dobre materiały według mnie lepsze od BMW. Trochę mało miejsca na tylnej kanapie
~snajper1998@interia.pl
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Po chipie silnik pracuje idealnie, ale naprawde nie rozumiem czemu nalezy \"poprawiac\" po panach z audi, zwlaszcza ze w danych technicznych zawarte sa nieprawdziwe dane
4,1
~Johnny
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Bardzo dobry samochód dla osób chcących się przemieszczać bezpiecznie i oszczędnie z pkt. A do B. Auto bardzo dobrze się prowadzi. Było wyborem z rozsądku i się sprawdziło w tej roli bardzo dobrze.
~wojtpol
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Idealny samochód. 270KM dają radę w każdych warunkach, quattro do super rozwiązanie na śliskie drogi. A bardzo bogate wyposażenie powinno zadowolić najbardziej wymagających.
~dominik_męcik
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Moja ocena to 5. Auto względnie bezproblemowe, dobre prowadzenie, atrakcyny wygląd. Nie było okazji wcześniej napisać ale całkiem niezłe nagłośnienie. Oczywiście jest parę rzeczy które mnie trochę denerwują ale sumarycznie jest więcej zalet niż wad. Po 2 latach uznaje że to był dobry zakup.
~DragonRider
Avant 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Dokładnie takie auto ma się na myśli mówiąc "zadziorne kombi". Jest moc, przestrzeń, komfort i oczywiście wygląd
Audi A4 B7 Avant