Lista ocen Audi A4 B8 Avant (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vaginiarz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Ciasno z przodu i ciasno z tyłu. Nie ma tragedii, szczególnie gdy masz fotele z szersza niż bazowa regulacja, bo tam to słabizna. Kat pochylania siedziska jest tak duży, że muszę podnieść fotel by zrekompensować pod jakim kątem są uda. Ten sam problem ma we Francuzach. Gdyby fotele sport w moim.egzemplarzy zdecydowanie chwaliłbym choć na boki miejsca mało I krotki podłokietnik drzwi przednich. Jest ok ale mogłoby być lepiej.
~Benek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Miałem kiedyś audi a4 b5 i szczerze byłem niezadowolony z powodu braku miejsca. Mam 190cm wzrostu i niestety po odsunięciu siedzenia nikt za mna nie mógł usiąść. W b8 jest zupełnie inaczej naprawdę super wygodne i przestronne auto. pomimo odsunięcia przeze mnie siedzenia spokojnie osoba mojego wzrostu usiądzie i nie będzie gniotła kolan o siedzenie. Duzy plus za przestronność.
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Przód - każdy znajdzie miejsce (fotel ma duże możliwości regulacji). Tył dla 2 osób. Bagażnik mimo że to kombi to nic specjalnego - jest regularny ale niski! Do A3 wkładałem rower górski, to tego już nie włożę!Jak porównasz z bagażnikiem Passata którego też mam to wniosek jest jeden - to kombi to jakieś nieporozumienie :) na pewno nie dla tych którzy planują przewozić dużo bagaży.
~Maciej
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Z przodu bardzo wygodnie i przestronnie. Mam 185cm wzrostu i z tyłu troszkę brakuje miejsca, nie jest bardzo ciasno ale kanapa znaduje się nisko nad podłogą co powoduje ze siedząc z tyłu mamy bardzo wysoko kolana a taka pozycja jest mało wygodna. W zamian za to w avancie dostajemy pokaźną przestrzeń bagażową
~pudzians
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
wstawiam doskonale dlaczego? BO TO A4 nie A6 czy A8 jak dla mnie wystarczająco naprawdę więcej miejsca niż np: BMW 3 z podobnego rocznika Z tyłu tyle miejsca że 3 osoby mogą podróżować wiadomo jak z przodu ktoś wysoki usiądze z tyłu trochę brakuje miejsca na nogi ale tak jak pisałem to A4
~Olek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Jak na ta klasę samochodu jest bardzo dobrze, zarówno z przodu jak i z tyłu. Warto wspomnieć, że z tyłu wygodnie usiądą tylko dwie osoby ze względu na bardzo obszerny tunel środkowy. Pasażerowi z przodu może przeszkadzać bulwa pod lewą nogą wynikająca z rozmiaru skrzyni biegów.
~Tomasz
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Mogło by być trochę lepiej, z uwagi na zwartą konstrukcję modelu miejsca jest trochę maławo. Model porównuję się do VW Passata, a moim zdaniem powinno się go porównywać do VW Golfa co najwyżej.. Z resztą przy Skodzie Octavii, też słabiutko wypada.
~Piotr
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
ilość miejsca we wnętrzu - bardzo dobra. Wycieczka w 4 dorosłe osoby nie jest męcząca dla nikogo. Niestety, cały urok psuje bagażnik - makabrycznie mały, z wąskim wejściem? pod tym względem moje audi przebija nawet kia cee'd kolegi
~TW
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
z przodu bezproblemowo, z tyłu za mało miejsca na nogi, jeżeli z przodu siedzi wysoki kierowca. Siedzenia ogólnie są nisko położone, co stanowić może mały problem dla wysokich kierowców przy wsiadaniu i wysiadaniu
~ogi8@op.pl
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
W porównaniu do A klasy nie ma co porównywac.Bagaznik pojemny dla trzy osobowej rodziny wystarcza mysle że i dla czwórki też wystarczy.miejsca pomiędzy siedzeniami dużo porównywalnie do Mercedesa klasy E.
Audi A4 B8 Avant