Oceny Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 143KM 105kW 2008-2011

Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 143KM 105kW 2008-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 143KM 105kW 2008-2011

~Krzyś
Audi A4 B8
Świetny samochód, na chwilę obecną nie wyobrażam sobie nic lepszego ani z wyglądu, ani wyposażenia. Wyciszenie jest wyśmienite a serwisowanie niejednokrotnie tańsze niż punto czy focus. Komfort jazdy jest nieporównywalny z samochodami niższych klas. Póki co a4 b8 wyszło mnie taniej niż kupno nowego fiata tipo, który jest ładny tylko z zewnątrz. Polecam, warto się przyjrzeć przy kupnie bo niektóre modele już przejechały pół miliona jak nie...
~zelon
Audi A4 B8
Wczesniej jezdzilem Honda Accord z 2006 roku. Przed zakupem przetestowlem nowa Mazde 6 i Honde Accord. Mazda ma piekna sylwetke...ale cala reszta pozostawia wiele do zyczenia, zwlaszcza poziom halasu w srodku. Honde prowadzi sie najlepiej, bezkonkurencyjna skrzynia, rewelacyjny silnik i uklad kierowniczy. Niestety ciasno z tylu i pare wpadek jakosciowych jesli chodzi o materialy w srodku. Audi kupilem "oczami". Ma piekna sylwetke,...
~Marcin
Audi A4 B8
Zrobiłem nim już 80tys km. Bardzo trwałe auto, solidne, troszkę też toporne. Oszczędne o przyzwoitej mocy. Mimo 270tys.km przebiegu auto w środku jest prawie jak nowe. Testowałem bmw 3 i mercedesa w204 i jest od nich zdecydowanie lepszy.Lakier gruby i odporny. Nie kupujcie bitych złomów od handlarzy których cena jest o 5 tys. zł tańsza od średniej z ogłoszeń.Ale to taka ogólna, trywialna porada.
~kamczatka
Audi A4 B8
Jestem rozczarowany. Auto rozreklamowane, drogie i nie wiele wzamian. Serwisy planowe b.drogie a miedzy nimi dodatkowe naprawy jeszcze drozsze. Ogolnie, to droga przyjemnosc i nie warta tych pieniedzy.
~Lukasz
Audi A4 B8
Moja opinia może się Państwu przydać - przejechałem już ponad 200.000 km - często w długich trasach. Uważam że to zacne auto, prawie niezawodne, wygodne w długich trasach i do tego prestiżowe (mimo że to nie BMW czy Mercedes). Dopracowane w prawie każdym szczególe. Polecam to auto pod warunkiem zakupu z pewnego źródła (często widać na portalach używane auta z nierealnym przebiegiem - trzymajcie się od tego daleko).
~Roman
Audi A4 B8
Świetna linia, bardzo komfortowy, dużo miejsca w środku, porównując do BMW trochę trudniejsza obsługa MMI (za dużo przycisków), bagażnik na 4 osobową rodzine wystarczajacy
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
7,7
~Benek
Audi A4 B8
Świetny silnik,zawieszenie,układ kierowniczy i tak naprawdę dopracowany w każdym najmniejszym detalu.Rewelacyjne spalanie nawet nie myślałem że takie auto może tak mało palić.
~marcin_pecak@o2.pl
Audi A4 B8
Bardzo wygodne, kompletnie niezawodne, bardzo ładne auto.
~RYŚ
Audi A4 B8
Auto wyróżniające się z tłumu, doskonałe światła, fajne auto do pokonywania dużych km w mieście i na trasie
~Marcin
Audi A4 B8
Fajny samochód dający sporo frajdy z jazdy i przy tym nie powodujacy drenażu portfela :). Zewnętrzny wygląd samochodu postawionego na odpowiednią felgę - REWELACJA
Audi A4 B8 Avant