Lista ocen Audi A4 (2617)

3,5
~iceman
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Naprawdę nie ma się czym zachwycać - auto różni się od passata b5 jedynie wykończeniem i wyglądem. Płyta podłogowa taka sama jak i 90% innych części.
3,2
~konrad_kacper
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód moim zdaniem co najwyżej przeciętny. Miałem już na prawdę wiele aut i ten jest na prawdę przeciętny. Ma ciekawy design, ładna deskę, całkiem dobry silnik i tyle. Kiedyś powiedziałbym, nawet, że jest bezawaryjny, bo żadnych poważnych awarii w nim nie miałem. Jednakże wydawanie 3000zł za 30000km na samo zawieszenie sprawia, że jednak bardziej opłaca się kupić auto, w którym nawet padnie nam cały silnik, bo to i tak będzie tańsze. Poza...
~piotrek_k07@o2.pl
Avant 1.8 Turbo quattro 180KM 132kW
auto jest naprawdę świetne, przyciaga uwagę, nie jest zawalidrogą, no może pali troszkę za dużo ale jest naprawdę niezawodne, zero korozji, na lata
4,1
~KSKO
Avant 1.9 TDI quattro 116KM 85kW
Auto naprawdę fajne, godne polecenia. Wolę stary model B5 aniżeli nowe B7, którym też pojeździłem. Mam tutaj na myśli sprawy techniczne i jakościowe aniżeli ergonomię wykonania i innowacyjność, pod względem których B7 zdecydowanie przewyższa B5.
~Pawel
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Silnik - doskonała jednostka, która przy niezłych osiągach bardzo mało pali. Mój egzemplarz po 10 latach ujeżdżania ma ciśnienie od 12 do 13 atmosfer na gar. Turbo bezawaryjne - wydmuchuje mi prawie 1,5 bara (postój). Oczywiście auto reguralnie serwisowane. Mankamentem jest skomplikowany układ termostatu. Nie jest to rakieta ale do normalnej codziennej jazdy wystarcza - mało pali (ponizej 10 l gazu na stagu 300) i jest bezawaryjny. (Silnik)
~Erni
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Auto na prawde piękne, stylowe, bezpieczne, jazda to przyjemność ale należy wymieniać wszystko na czas, nie szczędzić na oleju czy filtrach, przestrzegać zasad eksploatacji Diesla tj.chlodzić turbine, nie butować zimnego silnika, ruszać dynamicznie ale płynnie wtedy dwumas się nie odezwie tak szybko..
~Al
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Super samochodzik, warto polecić. Idealny na trasę - bardzo wygodny, stosunkowo oszczędny. Polecam
~lgwozdz
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Samochód bardzo wygodny. Nie jest może wielki ale nie jest też w klasie wielkich samochodów. Nic nie skrzypi ani nie trzeszczy. Sztywna struktura pojazdu wzmaga poczucie komfortu. Przy normalnej jeździe jest cicho i spokojnie. Każde Audi A4 B6 miało na wyposażeniu 10 głośników i do tego subwoofer. Więc system nagłośnienia też nie jest najgorszy. Dwustrefowa klimatyzacja faktycznie ma dwie strefy i to działa! Złazi pokrycie elementów...
~Maciek-m83
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Autko moim zdaniem ponadczasowe jeśli chodzi o stylizację.Zwróćcie uwagę że w nowszej wersji środek jest identyczny więc to o czymś świadczy.jest po prostu piękny. Moim zdaniem jeden z bardziej udanych modeli audi
3,8
~ZimnyMCZ
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dobre auto. Nigdy nie zawiodło mnie w długiej trasie, jak już padało, to zazwyczaj pod domem, w sytuacjach, w których mogłem spokojnie je naprawić. Dzięki miękkiemu zawieszeniu i wielowahaczowości przodu, prowadzi się bardzo komfortowo, jednak trzeba uważać, bo na naszych dziurostradach można trochę pieniędzy zgubić ;) Ostrożna jazda i nie katowanie silnika (również poprzez tankowanie dobrego paliwa) zwracają się w postaci setek tysięcy...
Audi A4