Lista ocen Audi A5 II (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sportback 2.0 TFSI 190KM 140kW
Za wygląd się płaci... Miałem kupić A4, ale dobrze, że nie kupiłem. Audi daje spore zniżki, szczególnie jak miało się wcześniej Audi lub bierze się w zaprzyjaźnionym salonowi leasingu. Niektóre opcje są warte wzięcia, a inne nie. Np. 10500 za 19 calowe felgi to przegięcie. Kupiłem nowe na rynku za połowę i podmieniłem z fabrycznymi 17, które jeszcze sprzedam. Pakiet S-line też można sobie darować, wg mnie czarny grill jest ładniejszy....
~skalu
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Osobiście uważam, że cena katalogowa takiego samochodu który kosztuje prawie 300K to gruba przesada. Zakupiłem samochód za względu na duży rabat z uwagi na wyprzedaż rocznika. Marka kroi klientów głównie na dodatkach i wyposażeniu. Model który posiadam ma dodatków za 100tyś. zł. Przeciez za taką kwotę można kupić dobre auto używane. Audi się ceni a konkurencja nie śpi. Jest dużo fajnych aut, nieraz mocniejsze i lepiej wyposażone a dostępne za...
~Cortes
Sportback Facelifting 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Za te pieniądze można dostać dużo dużo więcej u innych producentów … Przyznaje się - nie miałem wcześniej niemieckiego auta - chciałem spróbować - dla mnie za wcześnie aby się wypowiedzieć w tej kwestii
~MOBY
S5 Sportback 3.0 TFSI 354KM 260kW
Samochód w bogatej konfiguracji za nieco ponad 400.000 zł, ale wart absolutnie każdej cholernej złotówki na niego wydanej. Ten samochód jest perfekcyjny w każdy najdrobniejszym elemencie. Kocham go.
~Mr T
Sportback 2.0 TFSI 252KM 185kW
Płaci sie za to auto dużo , i jak policzymy cena/KM też wychodzi ponad 1000 pln za koń mechaniczny. wiec drogo. Ale auto daje tez odczuć swiadomość za co sie płaci
~Góralik
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Cena zbyt wysoka do tego co oferuje auto szczególnie przez system dopłaty do każdej pierdoły żeby samochód tak naprawdę potrafił jechać i był funkcjonalny.
~Patrizio017
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto kosztowało w bardzo bogatej wersji w lipcu 2018 215 000 brutto (produkcja 2017, bez przebiegu). Uważam, że auto warte ceny.
~Kacper
Sportback 3.0 TDI 286KM 210kW
Jakość Audi. Spasowanie, materiały. Prawdziwa jakość premium. To zawsze kosztowało. BMW tańsze. Dacie również.
~Waldemar
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
jest ekstra, w porównaniu do nowego X5 zdecydowana przewaga A5 w tym porównaniu.
~Mike
Sportback Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Tanio nie jest. Ale w zamian dostałem