Lista ocen Audi A5 II (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sportback 2.0 TFSI 190KM 140kW
Nie kupiłem 3-strefowej klimy i to był błąd, bo nie ma nawiewów na tył w środkowej konsoli. W ogóle nie przyszło mi do głowy, że ich może nie być i tylko dla nich bym teraz dokupił 3-strefową klimę. Niestety po opuszczeniu fabryki taka modyfikacja kosztuje x2. Jednakże powietrze dość ładnie krąży i nie wiem co o tym myśleć, bo dziecko mówi, że jest mu zimno, a żona, że za ciepło :). Muszę się kiedyś przejechać z tyłu. Przód bez zastrzeżeń.
~skalu
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Klimatronik działa bardzo sprawnie. W lecie schładza bez problemów, nie obciążając przy tym mocno silnika a w zimie bardzo szybko się nagrzewa z uwagi na nagrzewnicę.
~Góralik
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Jak najbardziej okej jednak dogrzewanie elektryczne które oferuje Audi jest za mało wydajne szczególnie jak się trzyma auto na polu. Tym osobom proponuję zakup debasto
~MOBY
S5 Sportback 3.0 TFSI 354KM 260kW
Wentylacja i ogrzewanie działają wzorowo; cicho i szybko. I tylko szkoda, że w wersji ze sportowymi fotelami nie ma wentylowanych siedzeń.
~Mr T
Sportback 2.0 TFSI 252KM 185kW
działa bez zarzutów - klimatyzacja działa w trybie bezprzeciągowym w większosci przypadków wiec nie wieje w twarz i nie wpływa na samopoczucie
~Waldemar
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
żadnych zastrzeżeń. Żałuję, że nie wziąłem webasto ale i bez tego jest super, bo 4 siedzenia są podgrzewane i to szybko i sprawnie.
~Cortes
Sportback Facelifting 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Auto bardzo wolno się nagrzewa - to diesel to raz, dwa ten jakoś robi to wyjątkowo powoli
~kornik
Sportback 2.0 TFSI 190KM 140kW
Z 3 strefową klimatyzacją świetnie.
~MARUNIO
Sportback 1.4 TFSI 150KM 110kW