Lista ocen Audi A6 C5 Avant (165) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Abdul
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Jak dotąd nic się nie zepsuło i oby tak dalej . A opinie że silniki AKN są bardzo usterkowe piszą ludzie którzy albo nie dbają albo kupują lewe paliwo. Ja jestem zadowolony . A mankamenty tego modelu to na pewno tylnia wycieracka i spryskiwacz tylnej szyby
~dydek
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Jak na ośmioletnie autko super. Przysisk od ESP nie załączał, tylko przy wciskaniu pod pewnym kątem, nawaliła blokada tylnych szyb, załączana u kierowcy w drzwiach. Uchwyty na kubki w tylnych siedzeniach nie przemyślane, często pasażerowie zapominają o nich i wyłamują.
~camelmg
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Taka sobie. Psuje się wiele rzeczy: odpowietrzanie silnika (tzw ezektor, układ górnych odm), przekładnia z Servotroniciem (moja np. cieknie), moduł ABS umieszczony na nadkolu, wspomaganie hamulców i oczywiście zawieszenie - o pierdołach nie wspominając...
~serjan67 alsace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
jest to moje 3cie audi,z zadnym nie mialem problemow, dodam ze pierwsze mi ukradziono, drugie sprzedajac ciezko bylo mi sie z nim rozstac, ze wzgledu na wiek auta i braku jakiej kolwiek awaryjnosci,trzecie jak do tej pory jezdzi bez zadnego szwankowania
~piotrekp51@wp
Avant 1.8 T quattro 180KM 132kW
na razie super odpukac ale jezdze nim 6 miesiecy wiec co mam mowic wyjdzie w praniu, napewno w najgorsza zime mozecie na niego liczyc w 200%,zadne sniegi tego czolgu nie zatrzymaja!!a zakopac sie nim to nie wiem jakim zdolniacha trzeba byc!
~wojts
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
nie daję doskonale bo nie wiem co mnie czeka, zbyt krótko posiadam ten samochód, jednak wizyta w serwisie kosztowała mnie 2000pln, wymiana dwóch wahaczy, drążka kierowniczego, gumy na przegubie + robocizna(uważam że zdecydowanie za drogo)
~Roman
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Praktycznie nic. Czujnik cofania, stopu, przeguby (po dziurze w gumie), 2 x żarówka (raz tył i raz przód) to wszystko w czasie 10 lat eksploatacji! To śmiech. Po 16 latach murszały gumowe elementy i to trzeba by wymieniać.
~Daniel
Avant 3.0 V6 220KM 162kW
Tzw "moduł komfortu" jak mamy lepiej wyposażona opcje z fabrycznym alarmem, najpierw zacznie wyć kiedy chce, auto zacznie zamykac sie tylko z kluczyka, następnie tylko drzwi kierowcy będą sie otwierac. Koszt robocizny plus minus 500zl
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
U mnie usterek było bardzo wiele ale tłumaczyłem to przebiegiem 200 000 bo jak rozmawiałem z kolegami którzy mieli to auto od nowości to do ok 150 000 prawie nikt z nich nie miał problemów z drobnymi usterkami.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5 Avant
8,2
12,5
14,6
~Audibus6
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Po traumie, którą przeżyłem kiedyś z VW Passatem, bałem się kupić to Audi. Jednak osobiście przejechałem tym wozem już ponad 100.000 km i nie mogę jakoś strasznie narzekać na awaryjność drobiazgów. Na prawdę nie jest źle.
Audi A6 C5 Avant