Lista ocen Audi A6 C5 Avant (165) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KamilstoK
Avant 1.8 T 150KM 110kW
nawala wszystko od elektryki przez mechanikę, a kupiłem go jak miał 40 tys km i z pierwszej reki. Mazdę sprzedałem po 190 tys przebiegu po wymianie 3 żarówek ! Różnica kolosalna !
~haes
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
sporo usterek, wycieki w silniku, palnik webasto, poduszka silnika, uszczelka wału skrzyni, wyłącznik elektr. zespolony w drzwiach kierowcy, wyświetlacz komputera
~kette
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Przez dwa lata padł mi podnośnik szyb (45 zł + wymiana), wężyk podciśnienia (10 zł/m wymiana samemu i czujnik cofania (50 zł na all.. wymiana samemu)
~KJ
Avant 2.5 TDI quattro 150KM 110kW
W moim aucie na przestrzeni ponad 6 lat był jedynie problem w silniczkiem tylnej wycieraczki i elektrycznym podnoszeniem szyby kierowcy - reszta bez zarzutu.
~Adam
Avant 2.8 V6 193KM 142kW
Przez niecały rok użytkowania oprócz silnika i zawieszenia jedna wizyta na komputerze spowodowana błędami sondy lambda, nawet przepalonej żarówki :-)
~inquisition@poczta.fm
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jeżdżę rok i nic, ale to nic się nie popsuło, poprzedni właściciel też nie narzekał, ale może to przez to że auto do dzisiaj jest regularnie serwisowane w ASO.
~Slawek
Avant 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Zadnych drobnych usterek. Troche skrzypi uchwyt pasa bezpieczenstwa ocierajacy o siedzenie kierowcy gdy jest ono w najwyzszym polozeniu.
~Persival
Avant 1.8 T 150KM 110kW
W tylnej klapie bagażnika coś mam nieszczelną instalację do spryskiwacza i mi trochę zalewa. Poza tym wymieniałem akumulator i filtr do klimy. Generalnie OK :)
~ja456
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
po przejechaniu 8000km wymieniłem końcówkę drążka kierowniczego i 1 przedni wahacz (były już zużyte), teraz czeka mnie wymiana rozrządu...

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~theremin
Avant 1.8 T 150KM 110kW
auto jest 8-letnie,więc drobiazgi się pojawiają, np. strzeli bezpiecznik, plastik od ręcznego (ale plastiki w audi nie "dzwonią" na wybojach!, jest cicho)
Audi A6 C5 Avant